Erbaa’da konsere giden Derya Uluğ uyanır ve ne istediğini görür.


Derya Uluğ, Erbaa Yaprak Festivali’nde sahne aldı. Sahne önünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uluğ, Erbaa için özel bir repertuar hazırladığını belirterek, dinamik bir sahne olacağını söyledi.

Mayıs ayından bu yana her ay 20’ye yakın konser veren Uluğ, konserlerin yoğunluğundan çok memnun olduğunu belirterek, “Çalıştığım sürece çok mutluyum. Çok fazla konser vermek ve talep görmek çok onurlu bir şey.”

KOSTÜMLERİMDEN BAZILARINI KENDİ ÇIKARIM!

Sahne kostümüyle ünlü Derya Uluğ9 günlük tatilde 8 konser verdi. Her konser için kendi kostümünü yaptıran şarkıcı, tatil konserlerini 11 bavulla geçirdiğini ve bavulların araca sığmadığını anlattı. Sahne kostümleri için hiçbir masraftan kaçınma Derya Uluğ“Sahnede iyi görünmek kolay bir şey değil” dedi. Babasının tekstilci olması nedeniyle modaya ilgi duyduğunu anlatan Uluğ, bazı sahne kıyafetlerini kendisinin çizdiğini söyledi. Bir hayalinden bahseden şarkıcı, “İleride bir atölye kurmak ve orada yaptığım tüm sahne kostümlerini hayata geçirmek istiyorum” dedi.

UYANDIRMA BEKLEME FORMU ARANDI

Erbaa’ya yaprak sarma yeme hayaliyle geldiğini anlattı. Derya Uluğ“Buraya uyumadan geldim. Otelde birkaç saat uyuduktan sonra gözlerimi açar açmaz bana bir paket yaprak bul dedim. Bana bir paket getirdiler. Hepsini yedim, ondan sonra yiyeceğim. konseri tekrar ye. Çok seviyorum” dedi. Konuşmasına devam eden Uluğ, “Yaprak sarma konusunda da iyiyimdir” diyerek kendinden emin olduğunu belirtti.

hey onbeş sürpriz

Daha sonra “Ocean” şarkısıyla sahneye çıkan Derya Uluğ, Ebaalılara mutlu saatler yaşattı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan pop şarkıcısı, Canavar, Ne münasebet, Kanunlar Gibi, Nabız gibi sevilen şarkılarıyla kendisini dinleyen 50.000’e yakın kişiyi kendisine 180 coşkulu dakikalar yaşattı. İlk kez sahnede “Hey On Fifteen Fifteen” şarkısını seslendirerek Erbaa’nın ünlü pop şarkıcılarını şaşırttı.

Konser sonunda sahne alan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa’dan Derya Uluğ’a çiçek takdim etti. Spor Dalları Forma ve 50 kilo yaprak hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.