Enes Batur ve Ecenaz Üçer’den şaşırtan iddia!


YouTube videolarıyla adından söz ettiren Enes Batur, kırgın, barıştığı bir aşk paylaştığı Ecenaz Üçer’den gizlice ayrıldı. Batur ve Üçer’in ayrılma sebebi nedir? Detaylar burada…

YouTube’daki videolarıyla ünlü Enes BaturYouTube’da makyaj ve yaşam içerikleri üreten Ecenaz Üçer, oyuncu Damla Aslanalp’ten boşandıktan sonra yeni bir aşk buldu.

Enes Batur Ecenaz Üçer ile Ecenaz Üçer’in birlikteliği kırgın bir şekilde devam etti. Aralarındaki sorunları bir türlü atlatamayan ikili, geçtiğimiz aylarda kesin olarak ayrılmıştı.

Enes Batur Ecenaz Üçer ile ayrılık sonrası sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

İNANILMAZ İDDİA

İddiaya göre; Enes Batur ve Ecenaz Üçer’in hiçbir zaman gerçek bir aşk ilişkisi olmadı.

YouTube’da uzun süredir ortak yapım içerikleri bulunan ikili, artık arkadaş olduklarını söylüyor.

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998’de Antalya’da Arzu ve Fatih Sungurtekin’in çocuğu olarak dünyaya geldi. Sungurtekin kanalında yayınladığı bir videoda annesinin Malatyalı, babasının Adanalı olduğundan bahsetmiş ve kendisini Adanalı olarak tanımlamıştır.

En İyi YouTuber Ödülü kendisine ilk olarak 2017 yılında 44. Altın Kelebek Ödülleri’nde verildi; ancak daha sonra geri alındı. 2018 yılında 5. Altın Palmiye Ödülleri’nde Yılın Sosyal Medya Fenomeni Ödülü’nü kazandı. Enes Batur’un Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile başrolleri paylaştığı ilk filmi Hayal mi Gerçek mi? 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. İkinci filmi Enes Batur Gerçek Kahraman 31 Mayıs 2019’da vizyona girdi. Haziran 2019’da Batur, bir bölümde Survivor yarışma programında konuk olarak yer aldı.

Bir süre Antalya Bilim Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Enes Batur, YouTube kariyeri geliştikçe yüksek öğrenimine Nişantaşı Üniversitesi Sinema ve TV Bölümü’nde devam etti.

SocialBlade verilerine göre Nisan ve Mayıs 2020’de Toy Hunt isimli kanal, bir günde 8 milyondan fazla abone kazanarak Enes Batur’u geçerek Türkiye’nin en çok abonesi olan tek YouTube kanalı oldu. haberler piyasaya sürülmüş. Ancak SocialBlade, Enes Batur’un sıralamasını değiştirmedi ve Toy Hunt adlı istasyonu ABD menşeli olarak sınıflandırdı.

EÇENAZ ÜÇER KİMDİR?

25 yaşındaki Ecenaz Üçer, Eskişehir’de doğdu. Genç oyuncu Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği Bölümü öğrencisidir. Ecenaz Üçer, Aşkımızın Son Tekmesi, Şaşkınlık ve Üç Harfin Perili Olduğu Sihirli Köşk’te Ruhu Çağıran Gençliğin Trajik Hikayesi gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.