Emniyet Müdürü Taş’ın en mutlu günü


Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş’ın oğlu Hakan Taş ve Sıla Döngül muhteşem bir evlilikle hayatlarına katıldı.

Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taşoğulları Hakan Taş ve Sıla Döngül harika bir evlilikte hayatlarına katıldı.

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, AK Parti Milletvekili Karaman Selman Oğuzhan Eser, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Merkez Vali İbrahim Özefe, Başsavcı Ali İhsan Akdoğan, KOBİ Rektörü Prof. Adana İl, Konya İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Mersin İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, DİB Eğitim Müdürü Mehmet Aslan, Siyasi Partiler İl Başkanı Şaban Kondi, ilçe ve il belediye başkanları ve vatandaşlar, sosyal kuruluşlar, sanayiciler ve iş adamları ve binden fazla misafir. Düğün davetlilerini kapıda Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve eşi Melek Taş karşıladı.

Vali Akkoyun, genç çifte evlilik cüzdanını takdim etti.

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, nikah töreninin ardından yaptığı konuşmada, “Bu gece bir ömür boyu mutlu olacağımız güzel bir ana tanık oluyoruz. Sonsuza kadar olsun” dedi.

Evliliğin sabır ve sevgiyle beslenmesi gereken önemli bir kurum olduğunu ifade eden Vali Akkoyun, yeni çifte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evlilik cüzdanını sunmadan önce en az üç çocuk sahibi olmalarını tavsiye ettiğini hatırlattı. Daha sonra Vaki Akkoyun, Hakan ve Sıla çiftine evlilik cüzdanını takdim etti. -KARAMAN