el ele görüldü! evlilik sertifikası


Dergi Haberleri

Snob Magazine’de yer alan habere göre; Elçin Sangu ve Yunus Özdiken uzun zaman sonra ilk kez el ele tutuşarak yakalandı.

Dikkat çekti

Nişantaşı’nda önceki gün gösterilen aşıkların rahat duruşları dikkat çekti.

“DİŞÇİYE GİDİYORUZ”

Koruyucu maske takmayı ihmal etmeyen oyuncu, “Dişçiye gidiyoruz, randevuya geç kalıyoruz. Başka zaman konuşalım” diyerek hızlı adımlarla dişçi randevusuna yetişmeye çalıştı. .

EVLİLİK TEKLİFİ ALINDI MI?

Elçin Sangu, ‘Evlilik teklifi geldi mi?’ Sorulduğunda, “Zaten geldi. Benim öyle bir şeyim yok. Geleli uzun zaman oldu” yanıtını verdi.

Düğünleri ve dernekleri sevmediğini anlatan Sangu, düğün hayali olmadığını, arkadaşlarıyla eğlenmek için bir akşam olduğunu açıkladı.

ELÇIN SANGU KİMDİR?

Elçin Sangu (13 Ağustos 1985, İzmir) Çerkes kökenlidir.[1] Türk oyuncu ve modeldir. Televizyon reklamlarında ve kampanyalarda oynayarak Türkiye’nin en çok aranan ve en çok kazanan ünlülerinden biri oldu.Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Mersin Üniversitesi’nde Opera okudu. Televizyon dizilerinde görünmeden önce bir tiyatro oyuncusuydu.

Haziran 2015’ten Ocak 2017’de final yapana kadar Star TV’de yayınlanan romantik komedi dizisi Kiralik Aşk’taki Defne rolüyle tanınmaktadır. Performansı için üç Altın Kelebek Ödülü de dahil olmak üzere 20’den fazla ödüle aday gösterildi. Bir Aşk Hikayesi (2013–2014), Kurt Seyit ve Şura (2014), Sevdam Alabora (2015), Yalancılar ve Mumlar (2021) yer aldığı diğer projeler arasında yer almaktadır.

Elçin Sangu, uzun süredir Yunus Özdiken’e aşıktır.