Ekin Uzunlar ve Tuğba Sarımsak Festivali’nde


Dergi Haberleri

34. Taşköprü Sarımsak Festivali’nin üçüncü gününde Ekin Uzunlar sahne aldı. Basın temsilcileriyle birlikte sahne önüne gelen Uzunlar, yeni bir şarkının müjdesini verdi. Yeni şarkısı Sound of You için klip çektiğini söyleyen Ekin Uzunlar, “Karadeniz’de yerel bir klip çektim.

Şarkıcı, özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, hayatında kimsenin olmadığını ve ilişki durumunun karışık olduğunu söyledi.

HANDE YENER SAĞ

Muhabirlerin paylaştığı gönderiye katılıp katılmadığı sorulduğunda Karadenizli şarkıcı Hande Yener, “Youtube rakamlarına baktığımda vay be diyorum, rakamlar herkes için uçuyor. Hepsi çok başarılı. Sonra konser takvimlerine bakmak istiyorum. Şaka burada bitiyor” dedi. Ekin Uzunlar, açıklamayı doğru bulduğunu belirterek, “Sanatçıları görüşlere göre yargılamalarına izin vermeyin. Sahne daha önemli. Gösteri sahnedir.”

PLAKA İLE KUTLAMA

Daha sonra sahneye çıkan ve Taşköprülü hayranlarıyla birlikte koro halinde en sevdiği şarkıları söyleyen şarkıcı için taraftarlar doğum günü pankartı açtı. Bir gün sonra Ekin Uzunlar’ın hayranları, “Doğum günün kutlu olsun Karadeniz’in Kralı” yazılı İngilizce pankart açtı. Pankarta duyduğu sevinci gizleyemeyen Ekin Uzunlar, pankartı alarak seyircilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

GÜZEL SARIMSAK TAÇ

Sahnede seyircilerle sık sık sohbet eden Ekin Uzunlar, sarımsağı çok sevdiğini söyleyince, konserin sonlarına doğru sahneye çıkan Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, şarkıcıya sarımsağı takarak hatıra fotoğrafı çektirdi. . Seyirciler “Sarımsak Güzelli Ekin” diyerek oluşturulan komik resimlerle ilgili şakalar yaptı.

TAŞ KÖPRÜYÜ SALLAYAN TUĞBA YURTS

Başarılı pop şarkıcısı Tuğba Yurt, 34. Taşköprü Sarımsak Festivali’nin üçüncü gününde sahne aldı. Sahne önünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı, ilk kez Taşköprü’de konser vermek için geldiğini ve heyecanlı olduğunu söyledi.

SAHNE OLAMAZSANIZ SORUNLAR VAR

Popçu Tuğba Yurt geçtiğimiz günlerde muhabirlere Hande Yener’in paylaşımını hatırlattı: “Youtube rakamlarına baktığımda vay vay diyorum bütün rakamlar uçuyor. Herkes çok başarılı. O zaman konser takvimlerine bakmam gerektiğini düşünüyorum.. Şaka burada bitiyor”. Sorulara katılıyor musunuz? yanıtını verdi. Açıklamayı doğru bulduğunu anlatan Tuğba Yurt, “Sahnede bir sanatçı, sahnede seyirciyle buluşuyor. şeffaf, hakiki ve dürüst bir yol. Bazen bu tıklamaların bir önemi yok. 100 milyon ara veriyor ama yapamıyorsanız bir sorun var demektir” dedi.

EVLİLİK HAYALLERİ YOK

Burak Tanrısever ile uzun süredir mutlu bir ilişki içinde olan Tuğba Yurt, evlilikle ilgili sorularını yanıtladı. Güzel pop şarkıcısı, çocukluğundan beri gelinlik giymeyi hayal etmediğini belirterek, “Evlilik, doğru kişiyle yapıldığında güzel bir şey. Biriyle bir hayatı paylaşmanın, bir refakatçi olmanın değeri var. Neden Kısmet olmasın.”

TUĞBA’DAN AİLE YILDIZI

Ardından “İnceden İnceden” şarkısıyla sahne alan Tuğba Yurt, “Sakin Ol”, “Neler Oluyor”, “Açmayalım”, “Taş Yürek” ve “Benim O” gibi sevilen şarkılarını onlarca sanatçının önünde seslendirdi. Festivale gelen binlerce kişi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan şarkıcı, Yıldız Tilbe’nin “Buna Değer” şarkısını Yıldız Tilbe’yi taklit ederek seslendirdi. İzleyenlerin büyük beğenisini kazanan Yıldız Tilbe’yi taklit eden Tuğba Yurt, dakikalarca alkışlandı.

SARIMSAK AĞIRLIĞI

Konser sona ererken sahneye çıkan Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, güzel popçuya kaç kilo olduğunu sorarak beyaz altınımızın sarımsak olduğunu söyleyerek 52 kilo sarımsağı hediye etti.