Ece Erken’den Bomba Aşk İddiası!


Dergi Haberleri

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi ve moderatörü Ece erkenkarısının avukatı Şafak Mahmutyazıcıoğluİstanbul Yeşilköy’de geçen Ocak ayında düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybedenler ile olayla bağlantılı olanlar yakalanarak tutuklandı.

Ece erkenBakırköy Ağır Ceza Mahkemesi’nde 19 sanıkla yargılanan davada sanık Kadir Yasak savunması sırasında salondan ayrıldı.

MUHTEŞEM AŞK İDDİASI!

Kocasının yasını tutan Ece Erken hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Sabah’ın haberine göre ünlü sunucu Bülent Cankurt, kalbini yeni bir aşka açtı. Erken’in Ankaralı iş adamı Hayrettin Coşkun’un çıkarlarına kayıtsız kalamayacağı belli oldu.

Bu yeni aşk da Ece Erken’in yakın arkadaşı Sezer Çakır ile arasını açmasına neden oldu.

ARKADAŞI VAR MI?

Ece Erken’in zorlu süreçte yanında kalan yakın arkadaşı Sezer Çakır ve Coşkun ile olan ilişkisinin doruk noktasına geldiği söyleniyor. Ünlü iş adamı Çakır ile yakınlaşırken Erken tanışır ve ona ilgi göstermeye başlar.

Sonuç olarak iddialardan biri de Çakır’ın Erken ile olan arkadaşlığını sonlandırdığı yönünde.

ECE KİMLERİ TANIYOR?

Ece Erken nerelidir ve kaç yaşındadır? 11 Mayıs 1978 Çorlu doğumlu olan Ece Erken, sunuculuk kariyerine 12 yaşında Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyonunda başlamıştır.

Kariyerine Ankara’da Radyo Vizyon ve Radyo Genç’te devam ettikten sonra İstanbul’a gelerek Kral TV’de çalışmaya başladı. Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve en son Radyo Viva’da çalıştıktan sonra Star TV’de yayın hayatına başladı.

Farklı kanallarda Mavi Şeker, En Beyaz Geceler, Hayata Gülmek, Tatlım Benim gibi programlar yaptı.

2000 yılında “Nilgün” dizisinde başrol oynadı. Lise Defter dizisinde Nil karakterini canlandırdı.

Ece Erken, 1 Eylül 2008’de Tuncer Öztarhan ile evlendi. 2009’da boşandılar. 24 Haziran 2014 tarihinde İzmir’de Serkan Uçar ile evlendi. 7 Nisan 2015 tarihinde Eymen adında bir oğlu oldu. 22 Ekim 2015’te boşandı

Ece Erken ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile uzun süredir birlikte olduğu aşk, 28 Haziran 2021’de evleneceğini açıkladı.