Ebru Yaşar’ın Geleceğe Nefes konserleri tüm hızıyla devam ediyorEbruyasarGeleceğe nefes alacak açık hava konserleri tüm hızıyla devam ediyor.

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, bilinçlendirme çalışmaları kapsamında tüm geliri ile bir hatıra ormanı yaptırdığı Kuşadası AVM Amfi Tiyatrosu’nda önceki akşam 6 açık hava konseri serisinin ikincisini seslendirdi. proje.

Biletleri günler önce tükenen konserde büyük bir coşku yaşandı. Özel repertuvarı ve sahne performansıyla hayranlarından tam not alan sanatçı, aylar sonra Pınar Kerimoğlu imzalı kırmızı bir kıyafetle sahneye çıktı.

Talihsiz kazadan önce sahne programında kırmızı elbisesiyle parlayan Yaşar, nazar korkusuyla kendisine çok yakışmasına rağmen bu renkten bir süre uzak kaldı. Aylar sonra bir ilke imza atan güzel sanatçı, çok şık kırmızı kostümüyle hayranlarının karşısına çıktı. Eşsiz sesi ve güzelliği ile büyüleyen Ebru Yaşar, gelecek nesillere miras kalacak bir hatıra ormanı kuracağı konser serisine önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Ebru Yaşar tamam; 13 Ağustos 2022 / Ayvalık Açık Hava 03 Eylül 2022 / Bursa Açık Hava Tiyatrosu 08 Eylül 2022 / Bodrum Antik Tiyatro, 15 Ekim 2022 / Denizli Açık Hava Tiyatrosu sevenleriyle buluşacak.