Ebru Yaşar Fırtına tatilde!


Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Bodrum Vogue Hotel’de sahne aldı. Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Yaşar, repertuarı ve sahne performansıyla unutulmaz bir tatil akşamı yaşadı.

Sahnedeki zarafet ve güzelliğiyle kendisini etkileyen Ebru Yaşar, sahneden “Sizler ve sevdiklerimizle birlikte Bodrum’da bir bayrama daha merhaba diyoruz… Umarım içinde bulunduğumuz güzel bir bayram olur. hepsi birlik ve dayanışma içinde.”

SAHNEDE DURMAK EN İYİ TATİLDİR

Tatil sahnelerinin sizin için ne ifade ettiği sorulduğunda Yaşar, “Her bayramda ve özel günlerde hep sahnede olduğumuz için, ilk yıllarımızı bayramlarda sevdiklerimizi sahnedeyken kucaklamak bizim için çok anlamlı. ailemle evliliğim Ama tabii ki ailem benim sevgililerim. Şarkılarım ve dinleyicilerim, onlarla birlikte olduğum için sahnede olmaktan çok mutluyum. En güzel bayramlar sevdiklerimizle birlikte şarkı söylediğimiz bayramlardır” dedi.

HAYRANLARIM KALİTE VE VİZYON

Hayranlarının yeni şarkıları dört gözle beklediğini hatırlatan Yaşar, sosyal medyadan yaptığı yorumlarda, “Umarım onları çok seviyorum, onlara en güzellerini hediye etmek istiyorum. Dinleyicilerim en iyi şarkıları hak ediyor. sesler ve müzik. Hepsini çok kaliteli, vizyoner ve ileriye dönük buluyorum. En güzel. Umarım tekrar yapacağım. 1-2 şarkım var. Onları hemen parçalara ayırdım, ne zaman serbest kalacaklarını bilmiyorum” dedi.

YAŞIYORUM

Usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu’nun konserlerinde meslektaşları için geri şarkı söyleyip söylemediği sorulduğunda, “Canlıyım” diye eleştiren Yaşar, “Haklı. Gerektiğinde yapmamız gereken zamanlar oldu. Bazen gitmemiz gereken ya da onurlandıracağımıza söz verdiğimiz yerler olduğunu unutmayın, hepsine sahibiz. Doğru, yakında orada başka bir şey geçerli. Yani oraya gitmek, orada olmak, el sıkışmak, birbirimize bu kadar sevgi ve saygıyı aktarmaktır. Cengiz’in abisinin söylemeye çalıştığı başka bir özel durum. Ama baştan sona, yorumlama gerçekten doğru değil, sadece öyle” dedi.