Ebru Yaşar: Çok mutlu ve gururluyum


Dergi Haberleri

Ebruyasarhafta sonu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir konser verdi. Büyük ilgi gören konserde Yaşar, sahne önünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un haberlerinin ardından, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Eskişehir’de inşa edeceği hatıra ormanı için verdiği 6 açık hava konserinin sona erdiğini açıkladı. Ebruyasarşansı: “Son konser Denizli’de. Altı konserimizi Ekim ayında bitiriyoruz. Hatıra ormanımızı tamamlıyoruz. Fidanlar dikildi ve Eskişehir’e benimle gelen ve konser atmosferini yaşayan tüm arkadaşlarımla hepimizin ortak bir ormanı olacağını söyleyebilirim. Bu yüzden çok mutluyum. Mutluyum. Bunun için herkese teşekkür etmek istiyorum. Çok mutluyuz, çok gururluyuz” dedi.

EbruyasarKonser maratonunda enerjisini nasıl koruduğu sorulduğunda, “Enerjimi vitaminlere ve her türlü seruma borçluyum çünkü çok hastalandım. Sürekli hava değişimleri yaşıyorum Verdiğim sözler var. Şarkı söylemek istediğimiz, gitmek istediğimiz yerler var. Evet çok konser verdik ama benim için iş dua gibi. İnsanlara, aileme, sanatıma ve işime karşı sorumluluğumu yerine getiriyorum. Ben çalışmayı ibadet olarak görüyorum. Bu yüzden benim için çok değerli. Gerçekten çok fazla vitamin takviyesi alıyorum. Yeme içme çok önemli biraz sağlıksız yiyelim metabolizmam hemen düşüyor. Bu günlerde her gün yeşilleniyorum ve zencefil, limon, elma, marul, maydanoz ve ıspanağı sıkarak bir bardak yeşillik içiyorum” formülünü açıkladı.

Hayranlara yeni şarkılar için beklentileri hatırlatıyor Ebruyasar“Evet, ben de çok heyecanlıyım. Orada çok güzel şarkılar var. Ama iyi bir şey yapmak istiyorum, kışın biraz daha bekleyip toparlayacağım bakalım ne olacak. Umarım beklemeye değer… “Elimden geleni yapacağım.