Ebru Şallı’nın eski eşi böyle göründü! Nasıl tanıştıklarını açıkladı


2002-2013 yılları arasında Ebru Şallı ile evli olan Harun Tan, oğlu Pars’ı kaybetmenin acısını yaşadı. Önceki gün Arnavutköy’de bir kadınla görüntülenen Tan, durumu basına açıklama gereği duydu. Detaylar burada…

Model Ebru Şallı ile 11 yıllık evliliği 2013 yılında sona erdi. harun tanönceki gün Arnavutköy’de bir kadınla baş başa kahve içmiş.

GÖSTERDİĞİNİ BİLİYORSANIZ…

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberinden sonra; 57 yaşındaki iş adamı, izlediğini anlayınca gizemli kadından kalktı ve basınla birlikte nefes aldı.

“Kahve içerken tanıştık”

Sporcu kimliği ve yoga yazılarıyla tanınır. harun tan“Kahvede tanıştık, yanlış bir şey yazmayın. Hanım gelip yanıma oturduğunda konuşuyorduk” dedi.

muhabirler durumu açıklamak zorunda harun tanKız arkadaşına döndü ve karanlık sohbete kaldığı yerden devam etti.

HARUN TAN KİMDİR?

harun tanTam adı Nuri’dir. harun tandır-dir . harun tan25 Eylül 1965’te İstanbul’da doğdu. Ölçek. YKM Mağazaları’nın kurucusu ve sahibi Safvet Oral Tan’ın oğludur. İş dünyasında ünlü bir iş adamı olarak tanınmaktadır. Sporcu kimliğine sahip bir çene ismi.

harun tanLise eğitimini Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamladı. İş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda bir yoga öğretmenidir.

harun taneski model Ebru Şallı ile evlendi. dergi dünyada adını duyurdu. Ebru Şallı ile 2002’deki evliliği 2013’te sona erdi. Evliliklerinin yanı sıra boşanmaları da bir olaydı. Harun Tan ve Ebru Şallı’nın evliliğinden Beren ve Tan adında iki erkek çocuk dünyaya geldi.