Ebru Şahin’li Destan Flash Geliştirme Hakkında!


Dergi Haberleri

“İlk sezonuyla ekranlarda iz bırakan ve izleyiciler tarafından beğeniyle izlenen”destanDizinin yeni sezonda devam edeceği düşünülüyordu.

DUYGUSAL BİR BÖLÜM İLE ÇIKIŞ YAPIYORUZ

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kulis bilgileri dizinin hayranlarını şok etti. Bozdağ Film imzalı dizi, söylentilere göre gelişme olmazsa duygusal bir bölümle izleyicisine veda edecek.

SON SENARYO YAZILMIŞTIR

Birsen Altuntaş’tan gelen yeni bilgiye göre; Son senaryonun yazıldığı yer burası.

Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazdı. Eryılmaz, dizinin beyaz perdeye veda edeceği 28. bölümün senaryo kapağını yayınladı. İki senarist aynı zamanda Bozdağ Film’in yeni dizisi Ateş Kuşları’nı da yazıyor.

BİRİ ARAYAN OYUNCULAR

Bugün Destan dizisinin oyuncuları tek tek arandı ve final bölümünün önümüzdeki hafta çekileceği bildirildi. Orta Asya’nın engebeli bozkırlarında Akkız ve Batuga’nın destansı aşkını anlatan bir televizyon filmi tadında bir final bölümü yazılacak. Büyük finalde dizinin tüm oyuncuları yer alacak.

EPİKİN HİKAYESİ NEDİR?

Orta Asya’nın sert bozkırlarında Gök Han Alpagu Han’ın yetim bıraktığı efsanevi dağ savaşçısı Akkız ile Alpagu Han’ın Gök Saray’da yetim bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşk; Bu iki tuhaf kuşun, kılıçları ve kalplerini kalkan olarak işleyerek imkansızı başarma aşkı hakkındadır.

EBRU ŞAHİN KİMDİR?

Ebru Şahin o kim, kaç yaşında; Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994’te İstanbul’da doğdu. Ebru Şahin 28 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Spor Dalları Fen Fakültesi’nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu, kariyerine 2016 yılında Kanlı Para filmi ile başlamıştır.

İlk projesinin ardından “Babam ve Savaşçı” filminde rol alan Ebru Şahin, “İstanbullu Gelin” dizisinde canlandırdığı Burcu karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. Yasak Elma dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Ebru Şahin, Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan rolüyle üne kavuşmuştur. Şahin şu sıralar Destan dizisinde Akkız karakterine hayat veriyor.