Ebru Şahin maçın sonunda Buğrahan Tuncer’i hedef aldı! Oyunun sonunda Eda Ece’den paylaşım


Dergi Haberleri

2022 EuroBasket’in son 16 turunda 12 Dev Adam Fransa ile karşı karşıya geldi. Maçı 87-86 kazanan Fransa çeyrek finale yükselirken, Türkiye Avrupa Şampiyonası’na veda etti.

Normal sürenin bitimine 11 saniye kala Fransa bir sportmenlik dışı faul yaptı. Milliler 77-75 öndeyken, Cedi Osman iki serbest atışı ve bizim top kaybımızı kaçırdıktan sonra Rudy Gobert, Fournier’in kaçırışını bir smaçla baskete çevirdi. Bu sonuçla oyun 77:77 ile uzatmaya gitti.

Maç sonunda Cedi Osman’a tepkiler büyük oldu. Buğrahan Tuncer ise maçın sonunda düzenlediği basın toplantısında: “2019’dan sonra şimdi bu. Herkes çok üzgün. İmkansızı bir kez daha başardık. Kazanacağımız maçı normal süre içinde 10 sayı farkla kaybettik. Herkes çok üzgün takımda” dedi.

Ardından Cedi Osman’ın eşi Ebru Şahin, basketbolcu Buğrahan Tuncer’in sosyal medya hesabından yaptığı yorumlara yanıt verdi. Şahin, üstü kapalı olarak Tuncer’e atıfta bulunarak, “Oyuncular turnuva boyunca yorgunluktan ve mücadeleden baygınlık geçirirken, turnuvaya toplam 10 dakika ayırmayanlara o gün için minnettar olacak ve takımına teşekkür edecekler. “

EDA ECE’NİN CEVABI

Ebru Şahin’in açıklamalarının ardından Buğrahan Tuncer’in oyuncu sevgilisi Eda Ece’nin tepkisi merak konusu oldu. Maç sonunda Eda Ece’den de bir paylaşım geldi.

Güzel oyuncu, Şahin’in açıklamalarına yanıt vermek yerine şu paylaşımı yaptı: