Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de QUA Granit Rüzgarı esiyor


Türkiye’nin en büyük mühendislik granit üreticisi QUA Granite, seramik sektörünün nabzının attığı Cersaie Fuarı’nda çok özel bir geceye ev sahipliği yaptı. İtalya’nın Bologna kentindeki Palazzo Re Enzo’nun tarihi atmosferinde gerçekleşen etkinlikte Dior dansçıları özel performanslarıyla konukları büyüledi.

Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını iç mekanlara taşıyan QUA Granite, seramik sektörünün önde gelen fuarı Cersaie’de sektör profesyonellerini ağırladı.

Dünyanın önde gelen birçok markasının ve en yeni ürünlerinin sergileneceği Cersaie’de çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapan QUA Granite, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Seramik başkenti Bologna’nın tarihi merkezindeki Palazzo Re Enzo Palace’ın büyülü atmosferinde gerçekleşen etkinlikte; Dior dansçıları muhteşem koreografileri ve kostümleri ile davetlilere görsel bir şölen yaşattı. “İlk perde moda kelebekler, ikincisi kristaldi” ve “İsimleri bu” mottosuyla yapılan gösteriler izleyenleri mest etti.

Cersaie’de “Birlikte daha iyiyiz” konseptiyle özel davetiyle adını imzalayan QUA Granite, fuarda devrim niteliğindeki en son teknoloji ile üretilmiş 7mm ince kalıplı ürünlerini sergiledi.

Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie'de QUA Granite Wind esti - 1