Düğünden günler önce ortaya çıktıpopüler oyuncu Berk Oktayerkek arkadaşı son birkaç ay içinde Stern Çağrı Atiksoyİzmir’deki ailesinden onu istedi ve çifte evliliğe ilk adımı attı. Sezon sonunda “Yasak Elma”dan ayrılmak Berk OktayBir Küçük Günışığı dizisinde başrol oynamaya başladı.

Yoğun çekim programı nedeniyle ünlü çiftin ne zaman evleneceği merak konusu oldu.

DAVETLER GÖRÜLDÜ

Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay9 Eylül’de hayatlarının en önemli işaretine imza atacaklar. Salgın ve yoğun trafik nedeniyle nikahlarını geçen sonbahara erteleyen ünlü çiftin düğün davetiyesi de ortaya çıktı.

KAÇUV’A BAĞIŞ

Tesis Osman Dizide izleyiciyle buluşan Yıldız Çağrı Atiksoy ve bu sezon “Biraz Gün Işığı” dizisinde başrol oynayacak olan Berk Oktay, 10 Eylül’de Polonezköy’de arkadaşları için bir düğün düzenleyecek. Geleneksel normlara uygun sade bir düğün davetiyesi hazırlayan ünlü çift, KAÇUV’a (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) bağışta bulundu.

BALAYI DAHA SONRA GİDECEKLER

Oktay ve Atiksoy, dizi çekimleri nedeniyle balayına daha sonra gidecek.

YILDIZ ÇAĞRI ATIKSOY KİMDİR?

Yıldız Çağrı Atiksoy nerelidir? Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986’da Ankara’da doğdu. İki yıl İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan sanatçı, oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde devam etti.

Ayrıca Plato Film’den “Sinema Teknolojisi ve Oyunculuk” eğitimi aldı. 2010-2013 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan So Bir Geçer Zaman ki dizisinde Berrin Akarsu karakteri ile yıldızı parladı. Daha sonra Yedi Güzel Adam dizisinde Zehra karakterine hayat vermiştir. Bu diziden sonra Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini canlandırmıştır. Ayrıca TRT 1’de yayınlanan Şampiyon dizisinde Suna karakterini canlandırmıştır. Bugün ATV’de ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterini canlandırmaktadır.

BERK OKTAY KİMDİR?

Berk Oktay’ın yaşı kaç? Berk Oktay 28 Ekim 1982 Ankara doğumludur ve 40 yaşındadır. İlk oyunculuk deneyimini Tatlı Bela Fadime dizisinde Levent karakteri ile yaşamıştır.

Akasya Durağı ve ardından Arka Sokaklar dizisi ile ilişki durumu ile geniş bir izleyici kitlesi buldu; Alev Alev, hala umudum var, aşktan kaçınılamaz ve ilişki durumu Evli ve Savaşçı. Şu sıralar Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat vermektedir.

Berk Oktay’ın oynadığı diziler

Yasak Elma / Çağatay / 2020-2021

Savaşçı / Han / 2017

İlişki Durumu: Evli / Can / 2016

İlişki Durumu: Karışık/Mayıs/2015

Aşk acizdir / Berzan / 2014

Hala Umudum Var / Hakan / 2013

Alev Alev / Murat / 2012

Umut Yolcuları / Sinan / 2010

Yan Sokaklar / Sinan / 2009-2012

Akasya Durağı / Murat / 2008

Tatlı Bela Fadime / Levent / 2007