Düğün Öncesi Şaşırtan İtiraf!


Oğuzhan Koç önceki gece Vadi İstanbul’da sahne aldı. 26 Ağustos’ta Demet Özdemir ile evlenecek olan Oğuzhan Koç, sahnede dikkat çeken bir itirafta bulundu. Detaylar burada…

İlk büyük konserini bu yaz İstanbul’da verdi. Oğuzhan Koçsahnede söylemeyi çok sevdiği şarkılardan oluşan repertuarının yanı sıra dünden bugüne hitleri ile 2 saate yakın performansıyla bazen hüzünlendiren bazen duygulandıran unutulmaz bir konsere imza attı.

“Müstakbel eşim dinlemeye geldi”

İlk iki şarkının ardından dinleyicilere “Hoş geldiniz” demek Oğuzhan Koç“Bugün benim için çok daha anlamlı çünkü müstakbel eşim beni dinlemeye geldi,” diye devam etti.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Sahne önünde gazetecilerle sohbet Oğuzhan Koçnişanlı Demet ÖzdemirDemet’in kendisini sahnede yalnız bırakmadığını belirterek, “Demet beni her zaman dinliyor. Repertuarı biliyor ama özellikle onu konserde gördüğümde heyecanlanıyorum.”

OĞUZHAN KOÇ KİMDİR?

Oğuzhan Koç kaç yaşında, nereden; Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985’te doğdu. erzincanTürkiye’nin Üzümlü ilçesinde doğdu. Koç 37 yaşında.

1992 Erzincan depreminden sonra ailesiyle birlikte Bursa’ya geldi. İki yıl yaşadığı mahalli camide Ramazan ayında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Devlet Konservatuarı müzik bölümünde okudu.

Çocukluğundan beri sahne sanatları ile ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye Oyuncuları grubuna katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Neşeli Hayat filminde rol aldı.

Daha önce TV8 dizisi O Ses Çocuk’ta jüri üyeliği yapan Koç, 2021 yılında TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye dizisinin jüri üyesi olarak katıldı. Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ve Murat Boz da jüride.

OĞUZHAN KOÇ GİZLİLİK

Oğuzhan Koç, oyuncu Demet Özdemir ile nişanlandı.

SON DEPREM: Türkiye’den ve dünyadan son dakika depremlerinin listesi.