Doğulu Didem Kınalı, “Biz dansöz müyüz?” diyen Murda’ya cevap verdi.


Doğulu Didem Kınalı, sahnede kendisine para atan hayranına, “Size fakir mi görünüyoruz, dansöz müyüz?” diye sordu rapçi Murda. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Kınalı, “Bu ülkede işimizi yapmamız çok zor ama mesleğimizi aşağılamayın. Bizi tedirgin etmeyin.”

Yakın zamanda bir plaj kulübünde performans sergileyen rapçi cinayetBir hayran yüzüne para fırlattığında sinirlendi. Şarkısını yarıda keserek hayranına yanıt verdi cinayet“Biz Oryantal Dansçı mıyız?” Ayrılışı Doğulu Didem Kınalı’yı üzdü.

HAYRAN YÜZÜNE PARA FATTI

Sahnede yüzüne para atılınca çileden çıkan rapçi Murda, “Size fakir mi görünüyoruz, dansöz müyüz? Paranın 200 katını suratınıza atarım rahat olun!” dedi. kullanılan cümleler.

Doğulu Didem Kınalı, 'Biz dansöz müyüz?'  diyen Murda'ya cevap verdi.

DİDEM KINALI TEPKİ VERDİ

Murda’nın videosunu gördükten sonra videoyu Instagram hesabından paylaşan Didem Kınalı, “Sanırım Murda’nın kafasına para attılar. Orası bir kumsal ve orada böyle bir şey yapmak hoş değil. Düğünlerde derneklerde İbrahim Tatlıses ve Sibel Can’a da para atılıyor. Bunu kumsalda yapmak hoş değil. Orada sıkışıp kaldım ve “Ben dansöz değilim” dedim. Aşağılayıcı bir kelime kullanırsanız, farklı bir kelime kullanabilirsiniz. Bence o da kendine geldi. Dansöz kelimesini bu kadar aşağılayıcı bir şekilde kullanmaktan bıktık. Şu anda küfredebilirsin, hakaret edebilirsin. Kendi mesleğim tarafından etiketlenmekten ve dışlanmaktan çok yoruldum. Bu ülkede zaten bu işle uğraşıyorum. Bizi sinirlendirme. Televizyona bile çıkamıyoruz, artık sabrımız tükendi.”

Doğulu Didem Kınalı, 'Biz dansöz müyüz?'  diyen Murda'ya cevap verdi.

Doğulu Didem Kınalı, 'Biz dansöz müyüz?'  diyen Murda'ya cevap verdi.