Diziyi çekmeden önce Nişantaşı’nda yaptığına bakın…


Oğuzhan Koç ile geçtiğimiz haftalarda nişanlanan ve evlilik hazırlıklarına başlayan Demet Özdemir, Covid-19’u atlatır atlatmaz sokaklara döküldü. Nişantaşı’nda erkek arkadaşıyla birlikte rol alan Özdemir, “Dizinin çekimlerinden önce diş tedavimi yaptırmak için geldim” dedi. İşte detaylar…

Nişan törenlerini bol bol konuşan ve nikah masasına oturmak için hazırlıklara başlayan evli çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, dergi gündemde değil.

ÇEKİM BAŞLIYOR

Demet Özdemir, Covid-19’u atlatır atlatmaz sokaklara çıktı. Nişantaşı’nda sevgilisiyle görüntülenen Özdemir, “Dünya ile Ben Arasında dizisinin çekimleri Cuma günü başlıyor” dedi.

“DİŞ BAKIMINA GELDİM”

Makyajsız görüntüsüyle dikkat çeken Özdemir, “Çekim öncesi diş bakımı için geldim. Çekimlere başlamak için sabırsızlanıyorum” dedi ve bir arkadaşıyla dişçiye gitti.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? Demet Özdemir, Türk oyuncu, model ve dansçıdır. 26 Şubat 1992 doğumlu olan Özdemir 30 yaşındadır.

En çok Sana Bir Sır Vereceğim fantastik drama dizisindeki ‘Aylin’ karakteri ile tanınmaktadır. Can Yaman’la birlikte rol aldığı Star TV’de yayınlanan Early Bird dizisiyle dünya arenasına adım attı.

Aşk Taktikleri filmi için gündemde olan Demet Özdemir, şarkıcı Oğuzhan Koç ile nişanlandı.