Dil hareketi ve külot olayı gündemi salladı, Hadise resmen boşanma davası açtı


Dergi Haberleri

Evliliklerinin başarısız olduğu söylenen Hadise ve Mehmet Dinçerler bir süre barışmaz. Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz aylarda iş adamı Mehmet Dinçerler ile sessizce evlendi. Ancak ikilinin daha sonra çocuk meselesi yüzünden anlaşamadığı ve Hadise’nin evi terk ettiği iddia edildi.

İddiaya göre büyükler yine araya girdi ve Hadise eve döndü. Ama yüzükler çıktı ve sosyal medya paylaşımları kesildi. Çift, uzun süredir birlikte görülmedi. Hadise’nin sahne performanslarında eşi Mehmet Dinçerler’in rol aldığı iddiaları üzerine Hadise’den yürek burkan bir paylaşım geldi. Sahnede dans ettiği anları paylaşan Hadise, dans ederken iç çamaşırının görüntüsünü ve dilini dışarı çıkardığını gördü.

İkisi arasında yaşananlarla ilgili son iddiası şudur: dergi gündem bomba gibi. TV8’in bugünkü özel haberine göre Hadise, 4 ay önce evlendiği kocasından boşanmak için dava açtı.

Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk de Snob Dergisi’ne yaptığı açıklamada boşanma haberlerini doğruladı. Basın danışmanına söylediği ortaya çıkan şarkıcının “Boşanma davası açtım. Dinçerler’in daha az konser vermesini ve kapalı mekanlarda giyinmesini isteyen ailesinin baskısına bulan Hadise’nin bu kararı anlaşmazlık nedeniyle aldığı söyleniyor. Ünlü şarkıcının son dönemde konser sayısını artırması dikkat çekti.