Denizli’den Haberler: Merkezefendi Belediyesi’nin Sünnet Şenliğimerkez ustası 11 Ağustos Perşembe günü, topluluğun ikinci yıllık “kitlesel sünnet etkinliği” kapsamında sünnet edilen 200 çocuk için sünnet şenliği düzenlenecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bu hizmeti ekonomik sıkıntı içinde olan ailelerimize destek olmak için veriyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Bu çerçevede düzenlenen toplu sünnet etkinliği ile dar gelirli ailelerin 6 yaşından büyük erkek çocuklarına sünnet işlemleri uzmanlar tarafından modern cerrahi yöntemler kullanılarak ücretsiz olarak gerçekleştirildi. 11 Ağustos Perşembe günü saat 20:30’da Bereketli Meclis ve Sergi Salonu’nda 200 sünnetli çocuk için sünnet şenliği gerçekleştirilecek. Merkezefendili minikler, Merkezefendi Belediyesi’nin kendilerine sağladığı sünnet kıyafetleriyle programa katılacak.

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sünnet olayının bir gelenek haline geleceğini belirterek, “Bu özel etkinlikte 200 çocuğu sünnet ettirerek, bu mutlu günleri paylaşarak ve gönülden bir organizasyonda bir araya geleceği için mutluyuz. Bu hizmeti maddi sıkıntı yaşayan ailelerimizin yanında olmak ve onlara destek olmak için yapıyoruz.” Her anne, her baba için çocuklar en değerli ve en değerli varlıktır. Geleceğimiz olan çocuklarımızın onlar için çalışmanın bu değer ve kıymetini hissetmelerini istiyoruz ve bunu yapmaya da devam edeceğiz” dedi.