Denizli’den haber: Pamukkale belediyesinden Zafer Bayramı konseri


Dergi Haberleri

Denizli Pamukkale Belediyesi, Zaferin Yüzüncü Yılı kutlamaları kapsamında 30 Ağustos’ta bir konser düzenliyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Tekil-A ve Necati ile Saykolar grubunun 15 Temmuz’da Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda vereceği konsere tüm müzikseverleri davet ederek Denizli’deki Zafer Bayramı kutlamalarının özel gecelerinden biri olacak.

Pamukkale Belediyesi, Denizli’de 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yıl dönümü kutlamalarına Tekil-A, Necati ve Saykolar gruplarının verdiği konserlerle destek veriyor. Tekil-A, 21:00’de müzikseverlerle buluşuyor, ardından 29 Ağustos 2022 Pazartesi günü saat 22:00’de Necati ve Saykolar, 15 Temmuz’da Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda buluşuyor.

100. yıl heyecanı Pamukkale halkıyla paylaşılıyor

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “30 Ağustos Zaferinin 100. yıl dönümünde bu önemli günü coşkuyla kutlayacağımız bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek, tüm Denizlilileri 29 Ağustos 2022 akşamı konsere davet etti. Başkan Örki, “Ne büyük gurur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk komutasındaki 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’un üzerinden 100 yıl geçti. Halkımızın ruhunu en derin duygularla yaşatan şanlı zafer günümüzde tüm Denizlilileri 15 Temmuz’da Delikliçınar Şehitler Meydanı’na bekliyoruz. Zaferin haklı gururunu paylaşmak için 29 Ağustos Pazartesi günü saat 21.00’de Çınar Meydanımızda buluşalım.” – DENİZLİ