Denizli Haber: Denizli’de siyaset ve iş bu düğünde buluştu


Dergi Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Yusuf Garip’in oğlu Alperen, muhteşem sünnet düğününde erkekliğe ilk adımı attı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen sünnet düğünü, başta Protokol üyeleri olmak üzere siyaset ve iş dünyasından birçok ismi bir araya getirdi.

MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip ile Sevcan Garip’in oğulları Alperen’in sünnet düğünü, Denizli’de çok sayıda insanı bir araya getirdi. Garip’in ailesi, siyaseti ve iş dünyası, Lara Bahçe Düğün Salonu’ndaki sünnet töreninde onu yalnız bırakmadı. Alperen’in Mutlu Günü’nde özellikle Denizli ve Denizli dışındaki milliyetçi topluluklar bir araya geldi. sünnet düğünü; başkanlık İşletme Siyasi Milletvekili ve Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli Vali Yardımcısı Nilgün Ök, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İsmail Karateke, Denizli Büyükşehir Milletvekili Ali Değirmenci, Merkezefendi- Belediye Başkanı Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Şeniz Doğan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Ayhan Soyfidan, Baro Başkanı Uğur Erdoğan, Adnan Demirdöğer, yüksek yargıdan isimler, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar, STK temsilcileri, daire başkanları, Türkiye’den çok sayıda isim… iş dünyası, MHP il ve ilçe teşkilatları, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

Sevcan ve Yusuf Garip çifti, mutlu günlerinde onları yalnız bırakmayan yakınları ve misafirleriyle tek tek ilgilendi. Düğün salonuna at sırtında gelen Alperen’in sünnet düğününde mehter gösterisi konuklar tarafından büyük beğeni topladı ve zeybek ekibi unutulmaz bir gösteri sergiledi. – DENİZLİ