Denizli Dergisi’nden haberler… Varol ailesinin mutlu günü Denizli Spor ve basın camiasını bir araya getirdiBir Denizli Spor Dalları Kulüp Basın Danışmanı Altay Varol’un Kızı İrem’in Büyük Düğünü Hayatına Burak Açu ile Katıldı, Denizli Basın, Spor Dalları ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Denizli’nin emektar gazetecilerinden ve halen A. Denizlispor Kulübü’nün basın danışmanı olan Altay Varol ve eşi Emine Varol’un İngilizce öğretmeni olan kızları İrem Varol, Ferhat – Ayşe Açu çiftinin imalat mühendisi olan oğulları Burak Açu ile evlendi. İrem ve Burak’ın hayatlarına katıldığı muhteşem düğün, Denizli’nin basın, spor ve siyaset dünyasının temsilcilerini bir araya getirdi. Denizlispor Başkanı A. Mehmet Uz, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Denizlispor Başkan Yardımcısı, Denizlispor yöneticileri, Van’ın Erciş ilçesinde görev yapan İrem Varol’un çalışma arkadaşları ve yakınları genç çifti mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. .

Gazeteciler düğüne renk kattı

Denizli basın gazisi Altay Varol’un sevincini paylaşan yerel ve ulusal medya temsilcileri, çiftin İrem – Burak düğününe renk kattı. Baba Altay Varol ile sahnede dans eden ve dans eden gazetecilerin renkli gösterisi davetliler tarafından büyük beğeni topladı. – DENİZLİ