Demet Özdemir-Oğuzhan Koç’un düğünüyle ilgili şaşırtan gerçek!


Dergi Haberleri

28 Ağustos’ta evlenen Demet Özdemir, Oğuzhan Koç Çift, yılın düğününe imza attı. Aylardır beklenen düğün, hayranların beklentilerini fazlasıyla karşıladı. Demet ÖzdemirEdis’ten Berkay’a, birçok ismin sahne alıp şarkı söylemesinden, sağdıç ve ünlü konuklara kadar üç farklı gelinlik, nikah haftalarca konuşulmasını sağladı.

“PROMOSYON PARA…”

Mehmet antrenman günüHabere göre; Çiftin düğünü tanıtım karşılığında yaptığı ortaya çıktı. İstanbul’un en pahalı otellerinden Six Senses’te düğünün sadece yemek ücretini ödeyen çift, otelin dünyaca ünlü SPA’sının tanıtımını yapmak için anlaştı.

GELİN BANYODA KINA YAPAR

Anlaşmaya göre Demet ÖzdemirSPA merkezinin yeni yüzü oldu. Hatta gelinin kınasını burada banyoda yaparak ilk adımı attı. Gözlemci hayranlar tarafından farkedilmeden gitmedi; Oğuzhan KoçSix Senses Kocataş Konakları, barışmanın ardından evlilik teklifinin yapıldığı yer oldu. Buranın restoranında romantik bir akşam yemeği organize eden ünlü şarkıcı, Özdemir’i tek taşla şaşırttı.

OĞUZHAN KOÇ KİMDİR?

Oğuzhan Koç kaç yaşında, nereden; Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde doğdu. Koç 37 yaşında.

1992 Erzincan depreminden sonra ailesiyle birlikte Bursa’ya geldi. İki yıl yaşadığı mahalli camide Ramazan ayında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Devlet Konservatuarı müzik bölümünde okudu.

Çocukluğundan beri sahne sanatları ile ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye Oyuncuları grubuna katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Neşeli Hayat filminde rol aldı.

Daha önce TV8 dizisi O Ses Çocuk’ta jüri üyeliği yapan Koç, 2021 yılında TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye dizisinin jüri üyesi olarak katıldı. Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ve Murat Boz da jüride.

OĞUZHAN KOÇ GİZLİLİK

Oğuzhan Koç, oyuncu Demet Özdemir ile evli.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? Demet Özdemir, Türk oyuncu, model ve dansçıdır. 26 Şubat 1992 doğumlu olan Özdemir 30 yaşındadır.

En çok Sana Bir Sır Vereceğim fantastik drama dizisindeki ‘Aylin’ karakteri ile tanınmaktadır. Can Yaman’la birlikte rol aldığı Star TV’de yayınlanan Early Bird dizisiyle dünya arenasına adım attı.

Aşk Taktikleri filmi için gündemde olan Demet Özdemir, şarkıcı Oğuzhan Koç ile evli.

SON DEPREM: Türkiye’den ve dünyadan son dakika depremlerinin listesi.