Demet Akalın’ın garsonun kafasına içki dökmesine Gökhan Özoğuz’un tepkisi:


Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Demet Akalın’ın sahne aldığı sahnede beğenmediği içeceği garsonun kafasına dökerek “Tinetsiz ve alçak işler” diyerek tepki gösterdi.

Dün gece gösteri yaptığı yere getirilen şampanyayı beğenmedi ve garsonun kafasına döktü. Demet Akalın‘ tepkileri çığ gibi büyümeye devam ediyor. Nişantaşı’nda hastaneden çıkarken görüntülenen Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, kendisine sorulan Demet Akalın hakkında konuştu.

Özoğuz, yırtık menisküs ve çapraz bağ nedeniyle hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Basın mensuplarının Demet Akalın’a garsonun başına içki dökmesini hatırlatmasının ardından Özoğuz, “Yorum yapacak bir şey yok, bunlar üzücü şeyler. Gereksiz, vicdansız hareketler. Gereksiz gereksiz eylemler. Bu eylem dünya çapında tepkilerle karşılanmaktadır. Dünyada o kadar çok saçma şey oluyor ki artık bakmıyorum bile.”

Gösteri yaptığı mekana getirilen şampanyayı beğenmeyen Demet Akalın, “Resmi olarak elma suyu verdiler” diyerek elindeki içeceği garsonun kafasına döktü. Görüntülerin kısa sürede sosyal medyada gündem olmasının ardından açıklama yapan şarkıcı, “Şampanya parasını diğer solist gibi kadroya bırakmıyorum, kadroya bırakıyorum. O gece, Genelkurmay Başkanı ‘dökün, dökün’ konusunda ısrar ediyor. 10 yıldır böyle şampanya dökülüyor, şimdi kimseye mi battı? Ah, böyle şeyler artık beni ilgilendirmiyor” dedi.

Demet Akalın'ın garsonun kafasına içki dökmesine Gökhan Özoğuz'un tepkisi:

Akalın’a göre sessizliğini bozan garson, durumun yanlış anlaşıldığını belirterek, “2018 yılından bu yana solistimiz ile çalışmaktan ve birçok yeni proje ve sahnede birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu sadece mizah için. Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız şu şampanya işi rezillik. İçinde durum barındıran hiçbir şey yok” dedi.

Demet Akalın'ın garsonun kafasına içki dökmesine Gökhan Özoğuz'un tepkisi:

Demet Akalın'ın garsonun kafasına içki dökmesine Gökhan Özoğuz'un tepkisi: