Demet Akalın, Turabi Çamkıran’a “Acun Ilıcalı Survivor şampiyonunu seçmiyor” dedi.


Eski Survivor Şampiyonu Turabi Çamkıran, Nisa’nın şampiyon olarak adlandırılmasıyla başlayan tartışmalara da yer vererek, “Acun kafasından sonra şampiyonu seçerse şampiyon olmak isteyeceği son kişi ben olurum” dedi. Nisa’nın şampiyon olduğunu söyleyen Turabi’ye, “Kendini Nisa ile özdeşleştirmen inanılmaz” diyerek yanıt verdi.

Sıkı bir Survivor taraftarı olan Demet Akalın, 30 Haziran’da finale kalan Survivor All Star’da şampiyonu Acun Ilıcalı’nın seçtiğini iddia etti. Aradan geçen günlere rağmen öfkesi dinmeyen Akalın, bu kez müsabakayı anlatan eski şampiyon Turabi Çamkıran’ı hedef aldı.

Survivor’ı 2014 ve 2015’te şampiyon olarak bitiren Turabi, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ama asıl mesele ilk oy veren olmak değil mi? Bu, şampiyonun daha fazla oy aldığı anlamına gelir. Ne olursa olsun, tebrikler. Acun Abi kafasından sonra şampiyonu seçseydi şampiyon “Yapmak istediği son kişiydim. Yapabilseydi beni ilk hafta kovurdu” olurdu.

Demet Akalın, Turabi Çamkıran'a

Turabi’nin açıklamasının devamı: “Acun Abi bir insandan nefret etse veya birini sevse de bunu hak etmiyor. En güzel örnek 2015. Davranışımı beğenmedi. Sürekli kavga ettik ve beni ceza yağmuruna tuttu… Hilmicem’i çok sevdiğini ve Merve’nin şampiyon olduğunu söyledi. Onun şampiyon olmasını istediğini hissederdim. Söylemezdi… Ama o ikisinden birinin usta olmak isteyeceğini biliyordum. Eğer işini yapsaydı Merve ve Hilmicem’in finali olacaktı. Hep kadın şampiyon olmak isteseydi Merve bu sene şampiyon olurdu. O halde insanın günahını alma! rüya” dedi.

Demet Akalın, Turabi Çamkıran'a

Yarışmanın başından beri Nagihan’ı destekleyen Demet Akalın, finalde Adem’i destekleyeceğini açıkladı. Nisa’nın mesaj nedeniyle birinci olmasına sinirlenen Akalın, şampiyonu Acun Ilıcalı’nın belirlediğini iddia ederek, “Hey, adam kafasına taktı, kapağı o icat etti. Turabi’nin paylaşımına da kızan şarkıcı, “Nisa ile kendini özdeşleştirmen inanılmaz” dedi.

Demet Akalın, Turabi Çamkıran'a

Demet Akalın, Turabi Çamkıran'a