Çocuk partisi Gündüz çocuk gecesi Aileler iyi eğlenceler


Yeşil Nesil Atölyeleri Şile Doğa Tatil Köyü’nde düzenlenen Çocuk Şenliği “Çocuk Şenliği”nde son zamanların en sevilen gruplarından Sakis sahne aldı. 7’den 77’ye kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesinin gözdesi haline gelen grubun solisti Hasan Gözetlik, “Çocuklar bizi daha çok seviyor. Özellikle 3-6 yaş arası çocukların ağzından şarkılarımız dökülmüyor. 3 tane bebeğim olduğu için nereden bileyim. İkizlerim 5 yaşında. Ayrıca 2,5 yaşında. Ben de onlardan biliyorum” dedi.

Gün boyunca antrenörler tarafından düzenlenen bilardo oyunlarıyla çocuklar, akşamları ise aileler Sakiler konseri ile eğlendi. Yeşil Nesil Atölyeler’in kurucusu Cömert-Ebru Agat, sosyal medya anketinde “En çok kimin konserini görmek istersiniz?” sorusuna Sakiler Grup’un birinci olduğunu açıkladı.

CEM YILMAZ ÇEVRE ZEKASIYLA BÜYÜYOR

Ersan Kuneri şarkı sözleri ve müzik Cem YılmazŞarkıya doyamadığım cover’ı yapan Sakiler, “Cem Bruder bizi aradı ve ‘Erşan’da 4-5 şarkım var, bir tanesini Sakiler cover yaparsa çok sevinirim’ dedi. Sonra onun misafiri olduk. Klibi evindeki stüdyoda çektik. reaksiyonlar. İnanılmaz güzel. Her şey bir yana Cem Yılmaz’la bir anımız olmak bizim için büyük bir onur ve gurur. Onunla çalışmak harikaydı. Zekasıyla girdiği ortama hayran kalır. Onu tanıdığımız için çok şanslıyız. Onunla aynı ortamda olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Müziğe çok meraklıdır. İnanılmaz bir müzik bilgisine sahip. Kimsede olmayan enstrümanlara sahip” dedi.

Bu projenin devam edip etmeyeceği sorulduğunda Sakiler, mizahi bir şekilde yanıtladı: “Belki bir dizinin devamı gelir. Ama oyunculuğumuzu beğenmedi. Çok iyi müzisyenler ama oyunculukları zayıf” dedi.

GRUPLAR DEMONTE EDİLMELİ

Türkiye’de oluşturulan grupların uzun ömürlü olmamasına ilişkin olarak Sakiler, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “MFÖ dışında gruplar dağılsın. Ama biz seyircimize güzel şarkılar söylemek ve uzun yıllar sahne almak istiyoruz.”

Dünyadan Uzakta, Canıma Minnettar, Adımız Sarhoş, Selamı Var, Aşığın Kaderi, Doyamıyorum Özlemden Ölüyorum gibi birçok şarkıyı kayıt altına alan ünlü grup, alkışlarla sahneden indi. akşamın finali.