Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündemden düşmeyen Doruk Doğrusöz yeni ilişkisini açıkladı

Dergi Haberleri

İşte Benim Tarzım yarışmasıyla üne kavuşan Neslihan Doğrusöz, 2019 yılında cinsiyetini Doruk olarak değiştirdi. Sevda Demirel ile bir süredir aşk yaşayan Doruk Doğrusöz, hem son halini hem de yeni ilişkisini sosyal medya hesabından paylaştı.

“CÜMLELER HER ŞEY İÇİN HİSSEDİLMEZ”

Bir süredir halktan uzak yaşayan Doğrusöz, Gizem Sertyalçın’a aşık olmaya başladı. Ünlü isim, Instagram hesabından paylaştığı romantik pozlarla yeni ilişkisini “Hissettiğin her şeye bir cümle kuramazsın” notuyla duyurdu. Doğrusöz’ün sakallı görüntüsü de takipçilerinden tam not aldı. Doğrusöz’ün ilişkisini anlatan paylaşımını gören takipçileri, “Çok iyi görünüyorsun” yorumunda bulundu.

DORUK DOĞRUSÖZ KİMDİR?

Doruk Doğrusöz 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Son birkaç yıldır katıldığı İşte Benim Adım yarışmasında katıldığı ilk gün jüri üyelerinden tam not alan ve hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla kendinden emin bir yarışmacıyı canlandıran Doğrusöz, ticari çekimler, moda ve kapak çekimleri konusunda stil danışmanı. 2005 yılından bu yana moda dünyasında yer alan Doğrusöz, Marie Claire, Elle ve Vogue gibi birçok önemli dergide çalıştı.