Chloe Loughnan ilk kez erkek arkadaşıyla görüntülendi!


Serdar Ortaç’ın eski eşi İrlandalı model Chloe Loughnan, kendisi gibi İrlandalı yeni sevgilisiyle Akaretler’de bir kafede görüntülendi ve gazetecilere konuşan Loughnan, “Burası benim ikinci evim. Türk vatandaşı olmak isterdim.” Ünlü modelin nafaka açıklaması da ortalığı karıştırdı. Detaylar burada…

Sevgilisinin kimliğini ifşa etmekten kaçınan Chloe Loughnan, dergi Programı için Türkiye’ye döndüğünü söyledi.

Loughnan, Türk vatandaşı olmak için girişimlerde bulunacağını belirterek, “Programı çok beğendim, çok mutluyum. Türkiye’yi çok özledim. Burası benim ikinci evim gibi.”

“TÜRK VATANDAŞI OLMAK İSTİYORUM”

11 yıldır Türkiye’de yaşadığını ve sevgilisinin ülkeyi çok sevdiğini anlatan Chloe Loughan, “Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musunuz?” diye sorulduğunda, “Başvurmayı düşünüyorum.

“SERDAR ÇOK İYİ BİR İNSAN”

Ünlü model 5 yıldır evli. Serdar ortaçBoşandıktan sonra onu bir daha görmediklerini söyledi.

Chloe Loughan, “Konuşamayız, umarım sağlığı iyidir. Serdar benim için çok iyi bir insan! Ona karşı kötü hislerim yok. Onun için en iyisini istiyorum.”

“NAFAKA HABERLERİ HER ZAMAN ÇIKIYOR

Loughnan boşandıktan sonra nafaka almadığı için Serdar ortaçİddiaya göre haciz konulan ünlü model, nafaka ile ilgili sorulara şu yorumda bulundu: “Nafaka ile ilgili haberler sürekli geliyor ama ben okumuyorum. Uzun zaman oldu ve unuttuk. Bunlar eski meseleler. “

CHLOE LOUGHNAN KİMDİR?

1992’de İrlanda, Cork City, Blackrock köyünde doğan Chloe, İrlanda Gazetecilik Üniversitesi’nden ayrıldı ve Paris’e gitti ve bir mankenlik ajansıyla anlaştı. Paris’te modellik yaparken, ziyarete geldiği İstanbul’daki Cengiz Abazoğlu defilesinde Serdar Ortaç ile tanışmış ve ciddi bir ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar vermiştir.

Chloe Loughnan, 2014 yapımı Beyaz Karanfil dizisinde Berrak karakterini Kenan Çoban, Hakan Boyav, Ali Sürmeli, Erdem Ergüney, Çağlar Ertuğrul ve Seda Demir ile birlikte oynadı. Chloe Loughnan, 6 Haziran 2014’te şarkıcı Serdar Ortaç ile evlendi. Çift 2019 yılında boşandı.