Cenk Eren… NAZAN ÖNCEL’İN EV FİYATLARININ PAHALI OLDUĞUNU SÖYLEDİ BİR OLAYI CEVAP.


Ünlü sanatçı Nazan Öncel’in emlak fiyatlarıyla ilgili açıklamasına Cenk Eren’den dikkat çekici tepki geldi. Cenk Eren, ev fiyatlarının 13 milyon TL olmasına yanıt olarak Nazan Öncel’e şunları söyledi: “Senden şarkı istedim, verdin. Elbette sanatın bedeli yoktur. Sana ödediğim para gerçekten YUH” diye yanıtladı.

ünlü sanatçılar arasındaki diyaloglar, dergi toplum tarafından yakından takip edilmektedir. Nazan Öncel ile Cenk Eren arasında bu kez yaşanan diyalog sosyal medyada olay yarattı.

PAHALI EV FİYATLARINDAN DEVAM ETTİ

Pahalı ev fiyatlarından korkan Nazan Öncel, Instagram hesabından bir video yayınladı. Paylaştığı videoda, “Bahsettiğim 1+1 daire burası. Yaşasın. Elite, onun Elite’ini yedim. Ağırlıklı olarak kiralama; Neyse sustum…” Ünlü sanatçı notunu düşürürken, “Gerçekten çok etkilendim. 70 metrekarelik ev Taksim’de, 12.7500.. 13 milyon yaşasın ona!”

YILLAR ÖNCEKİ ANILARI UNUTMAYIN

Taksim’de satılık evlerin pahalılığına tepki gösteren Nazan Öncel, meslektaşı Cenk Eren’e yanıt verdi. Cenk Eren, ünlü şarkıcıya yıllar önce kendisinden satın aldığı şarkının fiyatını hatırlattı.

“NEREDE 1+1 EV FİYATI OLDU”

Cenk Eren, Nazan Öncel’in gönderisini paylaştı: “Çok haklısın Nazan senden şarkı istedim ve tabi ki verdin, sanatın bedeli yok, sana ödediğim para gerçekten YUH oldu. Adeta 1+1 ev fiyatı gibiydi o yıllarda saygı ve sevgiyle hep güzel şarkılarınızla birlikte olmak dileğiyle…” yorumunu yaptı.

Cenk Eren... NAZAN ÖNCEL'İN EV FİYATLARININ PAHALI OLDUĞUNU SÖYLEDİ BİR OLAYI CEVAP.