Cengiz Kurtoğlu: Üç kuşak, üç Uşak


Dergi Haberleri

Kozmetik markası Olentis, önceki gün Orion AVM’ye Çorlu’da hizmet vermeye başladı. Moderatörlüğünü Olentis’in sahibi Murat Şahin’in yaptığı açılışa fantezi müziğin tanınmış isimleri Cengiz Kurtoğlu, Orçun Kurtoğlu, Aydın Kurtoğlu ve şarkıcı Emirkan katıldı.

Açılışa müzisyen çocuklarıyla birlikte katılan Cengiz Kurtoğlu, ailenin önemine vurgu yaparak, “Üç kuşak üç hizmetçiyle buradayız. Orçun bir devlet sanatçısıdır. Aydın zaten popüler müzik yapıyor.” Bu önemli. Tencerelerimiz hep kaynar. Hangi coğrafyada yaşarsak yaşayalım çömleklerimiz ülkemizde ve musikide bir defa kaynatılacaktır. Aramızda öyle bir bağ var ki.”

“Orçun’un babası, Aydın’ın annesi”

Müzik tarzı olarak en büyük oğlu Orçun’un kendisine daha yakın olduğunu anlatan Cengiz Kurtoğlu, “Orçun biraz daha babacan. Türk müziği okudu. Aydın anne olur. Aydın şarkılarımı söyleyince alkış alıyor.” Kozmetik kullanıp kullanmadığı sorulan Kurtoğlu, “Bugünden sonra başlayacağım. Sağlıklı ürünler kullanmak elbette sağlığımız için önemlidir. Birlik içindeyken, temiz kokular ve harika kokular vermeliyiz.”

Kurdeleyi birlikte kestiler

Mağazayı açmadan önce ziyaret eden Cengiz Kurtoğlu, kozmetik ürünlerini yakından inceledi. Oyuncu ve marka yüzü Hande Hastepe ile kameralara poz veren Cengiz Kurtoğlu, açılış kurdelesini şirket sahibi Murat Şahin, çocukları Orçun-Aydın Kurtoğlu ve Emirkan ile kesti.