Cem Yılmaz sevgilisiyle görüntülendi


Dergi Haberleri

Defne Samyeli’den ayrıldıktan sonra adı birçok kişi tarafından anıldı. Cem YılmazSonunda Rüya Demirbulut ile aşk yaşadı.

NASIL GÖRÜNTÜLENDİLER

Demirbulut’tan ayrılan Yılmaz, gizemli sevgilisiyle Arnavutköy’de bir mekana girerken görüntülendi.

Cem Yılmaz, “Yanındaki kişi kız arkadaşın mı?” Sorulduğunda, “İyi akşamlar” dedi.

CEM YILMAZ KİMDİR?

Cem Yılmaz (23 Nisan 1973 doğumlu; İstanbul ) Türk karikatürist, komedyen, stand-up sanatçısı, sinema oyuncusu, senarist, film yapımcısı ve yönetmendir.

Cem YılmazAnnesi Yunanistan Selanik’ten göç etmiş, baba tarafı Sivas’ın Gürün ilçesindendir. 23 Nisan 1973’te İstanbulİlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’ndan mezun olduktan sonra Etiler Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’ne girdi ancak eğitimini yarım bıraktı.

Animasyona olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında mizah dergisi Leman’da çalışmaya başladı. Dergide çalıştığı yıllarda dergi binasının alt katında açılan Leman Kültür Merkezi’nde ilk sergisini açtı. Ardından Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne aldı ve burada düzenlenen gösterilerle adından söz ettirdi.

Cem Yılmaz1998 yılında Ömer Vargı’nın yönettiği Her Şey Çok Güzel Olacak filmiyle oyunculuk mesleğine adım attı. Bu filmin ardından 2000 yılında Yılmaz Erdoğan’ın Vizontele adlı filminde de rol aldı.

Türk sinemasının en çok izlenen filmleri arasında yer alan GORA, AROG, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi on filmde rol aldı ve üç filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

2001 yılında MEBS okul ve eğitim merkezinde 18 ay askerlik hizmetini tamamladı. Askerliği sırasında Balkanlar’da askeri personel için stand-up gösterileri yaptı.

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne performanslarına da devam etti; Tamamı tükenen dört stand-up gösterisi yaptı, orkestrayı iki kez Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ile özel konserlerde yönetti ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD yayınladı.

Kariyeri boyunca birçok markanın yüzü olmuş ve Panasonic, Telsim, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos ve Hepsiburada gibi firmalar için reklam kampanyalarına imza atmıştır. Çizgi filmlerinden oluşan bir kitap ve üç filminin senaryolarının kitap versiyonu da okuyucuların ilgisini çekti.

Sadri Alışık Ödülleri, 4. Yeşilçam Ödülleri ve Brüksel Uluslararası Bağımsız Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini aldı.

2014 sonbaharında StandartCY programıyla Amerika Birleşik Devletleri’ni gezdi. Deli Aşk filmi 10 Mart 2017’de vizyona girmiştir.

2019 yılında yapılan bir röportajda Cem Yılmaz, Karakomik Filmler dizisine atıfta bulunurken, Erşan Kuneri, “Filmlerimi ve dizilerimi çekerken eski günlerin hatırına bir stand-up yapmayı planlıyorum” dedi. 2020-2021 yılları arasında Diamond Elite Platinum Plus adlı şovunda sahne aldı.