Cansel Çörduk’tan şoke eden cinsel taciz itirafı!


Dergi Haberleri

Erşan Kuneri’yi aşırı derecede küfürbaz bulan, bazı sanatçıların LGBT’lere destek vermesine tepki gösterenler, eşcinselliği bir sapıklık olarak gördüklerini ifade ediyorlar. Mehmet Ali Erbilsosyal medyada gündem oldu.

Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen Cansel Çörduk, Mehmet Ali Erbil’in gündeme gelmesiyle ilgili şok bir iddiada bulunarak, “Eşcinsellik benim için bir sapıklıktır” dedi.

‘HARES’ İDDİASI!

Cansel Çörtük, Mehmet Ali Erbil’in yıllar önce kendisini kısa mesajla taciz etmeye çalıştığını iddia etti.

“OTELDE GÖRÜŞMEYE DAVET ETTİ”

Cansel Çörtük yaptığı açıklamada, “14-15 yaşlarımdayken rızam olmadan aynı yaştaki bir arkadaşından numaramı aradı ve flört etmek için otelde buluşmaya çalıştı.

“KENDİNİZİ İNSANLARA PARA İÇİN KULLANMAYIN”

Çörtük sözlerine şöyle devam etti: “18 yaşından küçük kızların bu tür şeylere üzülerek aldandığını ve travmatik cinsel şeyler yaşadığını çok duydum. Lütfen hayatta hiçbir şeyi aceleye getirme, kimsenin seni kullanmasına izin verme! Hele parası olan böyle sapıklar!” dedi.

CANSEL ÇÖRDÜK KİMDİR?

Cansel Çorduk 1995 yılında doğdu. Üniversite eğitimi için Antalya’dan İstanbul’a taşındı. Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Çılgın Dersane filminde rol alan Çörduk, Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı yarışma ile geniş bir izleyici kitlesiyle adından söz ettirdi.

Aynı programda tanıştığı Eser West ile yaptığı iniş çıkışlarla sürekli gündemdeydi. Sosyal medya paylaşımlarında iddialı olan Cansel Çörtük modellik yaptı.