Çağatay Ulusoy’dan üzücü haberDaha erken ‘ adını Feriha koydum‘, ‘Medcezir’, ‘Deli Honey’, ‘Hakan Guard’ ve ‘İçerde’ gibi güçlü yapımlarla seyirci karşısına çıkan Çağatay Ulusoy, ölümden döndü.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberinden sonra; Ünlü isim rol aldığı dizide kaza geçirdi. Oyuncu, araçla aksiyon sahnesini çekerken, araçtaki kamera bir anda dışarı fırladı.

BÜYÜK BİR FELAKETTEN GERİ DÖNDÜ

Arabanın camı yerine kameranın düşmesiyle büyük bir felaket önlendi. Yaklaşık 500.000 TL değerinde olduğu tahmin edilen kameranın kiralandığı şirketin ortaklarından birinin de Ulusoy olduğu iddia edildi. Oyuncunun kamera kırıldığında partneri olmasına rağmen bir şey söylemediği ortaya çıktı.

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR?

23 Eylül 1990 İstanbul doğumlu Çağatay Ulusoy oyuncu ve modeldir. Ulusoy, annesinden Boşnak, babasından Bulgar göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri Bölümü’nde tamamladı ve aynı zamanda Ayla Algan ile oyunculuk dersleri almaya başladı. İlk rolü 2011 yılında Show TV’de yayınlanan Feriha Koydum adlı dizide Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırmıştır. Bu diziyle yıldızı bir anda parladı.

ÇAĞATAY ULUSOY KAÇ YAŞINDA?

31 yaşındaki genç oyuncu 1.84 boyunda ve 81 kilodur. Oyuncu zaman zaman yaptığı kilo değişiklikleriyle ön plana çıktı. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, oyuncu Duygu Sarisin ile 6 yıldır aşk yaşıyor.

ÇAĞATAY ULUSOY İŞLERİ

adını Feriha koydum

Emir’in yolu

İçeri

El Cezire

Hakan: Muhafız

barbarossa

yeşilçam

Anadolu kartalı

tartışma

kağıt hayatlar