Buse Varol üzerinden etkinlik gönderme!


Dergi Haberleri

Oyuncu Buse Varol ve şarkıcı Alişansosyal medya gündeminde yok.

Şarkıcı Alican, 6 Mayıs 2018’de oyuncu Buse Varol ile evlendi. Çift, mutlu evliliklerini 2 çocukla taçlandırdı.

ŞİMDİ PAYLAŞ!

Alişan Kayınvalidesi Suzan Tektaş ile boşanmanın eşiğinden döndü AlişanMerhum ağabeyi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’la barışamadığı bildirilen Buse Varol’un önemli katkısı oldu.

Varol’un Instagram hesabı: “Bugün karşılaştığım en büyük kelime: ‘Ben söylediğimin arkasındayım, sen de arkandan konuşuyorsun!” sözlerini paylaştı.

Yazıyı görenler “kayınvalidesinden ve baldızından mı bahsediyor?” yorumunu yaptı.

BUSE VAROL KİMDİR?

Buse Varol kimdir, kaç yaşında? Oyuncu Buse Varol, 25 Mart 1990 Manisa doğumludur. 32 yaşında.

Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü’nde tamamladı. “Payitaht: Abdülhamid” dizisinde “Mislimelek Sultan” karakterine hayat veren Buse Varol, kısa bir süreliğine “Çok Tatlı” dizisinin sunuculuğunu yaptı. Buse Varol, 6 Mayıs 2018’de Alişan ile evlendi. Bu evlilikten çiftin Burak ve Eliz adında iki çocukları oldu.

ALİŞAN KİMDİR?

Alişan kimdir, gerçek adı nedir? Alişan olarak da bilinen Serkan Burak Tektaş, 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de Bingöllü bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Alişan 45 yaşında.

Müzik piyasasına girene kadar adı Serkan Burak Tektaş’tı. Müzik yeteneği erken yaşta ailesi tarafından fark edildi. Alişan, 6 Mayıs 2018’de oyuncu Buse Varol ile evlendi. Bu evlilikten çiftin Burak ve Eliz adında iki çocukları olur.