Bursa Haber: Tuğçe Kandemir Bursa’da Unutulmaz Anlara İmza Attı


Bursa Haber’in haberine göre Tuğçe Kandemir, Bursa’da unutulmaz anlar yaşadı.

Tuğçe Kandemir Bursa’da unutulmaz anlara imza attı

BURSA – Sanatsal yorumu ve güçlü sesiyle beğeni toplayan Tuğçe Kandemir, Bursa’da unutulmaz anlar yaşadı. Performansıyla kalplere dokunan Kandemir, “Bu Benim Hikayem” şarkısının hikayesini seslendirdi. Kandemir şarkısından sonra; “Bu şarkı olmasaydı İnegöl’ü ben yazardım ve atanırdım. ben seni çok sevmiştim Bir kişiyi kaybettim ama binlerce kişiyi kazandım.”

Son dönemlerin en çok duyulan isimlerinden Tuğçe Kandemir, Bursa’da sevenleriyle buluştu. İnegöl Belediyesi’nin 35. Uluslararası Kültür Sanat Festivali’nde sahne alan genç şarkıcı, performansıyla izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. “Ben Kurbanım” adlı şarkısıyla Bursalıları selamlayan Kandemir, en seçkin şarkılarını hayranları için seslendirdi; Ayrıca özel bir performans sergiledi ve sahnedeki enerjisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Duygu yüklü şarkılarıyla sevenlerinin gönlüne taht kuran Tuğçe Kandemir, şarkı aralarında sık sık dinleyicileriyle sohbet etti. Bursalılarla hayatından önemli anekdotlar paylaşan güzel şarkıcı, İnegöl’de olmaktan duyduğu mutluluğu da dile getirdi. Şarkılarına hep bir ağızdan eşlik edilmesinden çok duygulanan Kandemir, tüm dinleyicilere gösterdikleri ilgiden dolayı da teşekkür etti.

Bursalılar eğlendi

Sahnesinde yüksek tempolu şarkılar da kaydeden Tuğçe Kandemir, Bursalıları sevindirdi. Sevilen “Ah Ellerim Kırık”, “Kahverengi Gözler” ve “Yelkovan” şarkılarıyla geceye renk katan genç şarkıcı, Türk müziğinin unutulmaz parçalarını başarıyla seslendirerek gönülleri fethetti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Kandemir, güler yüzü ve yansıttığı olumlu tavırla hayranların gönlünde yeniden yer edindi.

Yeni şarkı çıktı

Öte yandan konserlerine ara vermeden devam eden Tuğçe Kandemir, yeni şarkılarını sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor. ‘TUĞÇEXPRES’ dizisinin ilk şarkısının ardından Kandemir, hareketli ve içimizi ısıtan şarkısı ‘Pure My Heart’ı sevenlerinin beğenisine sundu. Bestesini Tuğçe Kandemir’in yaptığı şarkının aranjesi de Kandemir’in orkestrası tarafından yapıldı. Şarkı henüz çok yeni olmasına rağmen yüzbinlerce kişi tarafından dinlendi ve beğenildi.