Bursa gündem haberi… Şarkıcı Nilüfer’den TikTok isyanı: “Takipçim az”


Dergi Haberleri

Şarkıcı Nilüfer’in TikTok isyanı: “Takipçim az”

BURSA – şarkıcı Nilüfer, konser serisine üç yıl aradan sonra Bursa Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde devam etti.

Uzun süredir konser vermeyen sanatçı Nilüfer, açık hava konserleri serisine Bursa Açıkhava Sahnesi’nde devam ediyor. Şarkıcı, iki aylık bir aradan sonra tekrar Bursa’da sahne almaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, TikTok hesabında takipçisinin azlığından yakındı.

“Dünya Dönüyor”, “Taa Uzak Yollar”, “Yasak Geceler”, “Esmer Günler”, “Mor Menekşe”, “Mavilim”, “Yine Aşk” ve “Kavak” gibi unutulmaz şarkılarıyla konseri seslendiren Nilüfer, Yelleri”, sahneyi çok özlediğini söyledi. söylenmiş.

29 EkimBursa’da

Ünlü şarkıcı Nilüfer, şarkılar arasında sık sık dinleyicilerle sohbet etti. 29 Ekim’de Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle Bursa’da sahneye çıkacağını şaşırtan Nilüfer, “Cumhuriyetimizi hep birlikte kutlayacağız, şarkılar söyleyeceğiz. Ayrıca bugün 9 Eylül özel bir gün. Türkiye’nin her yerinde dağlarda. “Çiçeklerin açtığı bir gün. Bu yüzden gurur duyuyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

“TikTok hesabım bile var ama takipçim az”

Ünlü şarkıcı, şarkılar arasında dinleyicilerle sohbet etti. Nilüfer, yaşadığı bir hikayeyi izleyicilerine “Biz eski nesliz” diyerek anlattı. Nilüfer dinleyicilerine, “Konserde cep telefonunuzun ışıklarını böyle yakarsınız. Dinleyicilerinden biri “evet” deyince mizahi bir tavır takındı, “Peki, beni takip ediyor musun? Dokuz bin takipçin var mı? Benden daha çok takipçin var, benden daha mı ünlüsün?

“Şarkıda Açık Çakmaklar”

Ardından sanatçı hikayesine devam etti ve şöyle dedi: “Herkes ışığı açtı. Konser ne kadar güzeldi anlatamam. Hatta TikTok hesabımda böyle bir video var, gidin izleyin” diyerek Bursalı müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.

Kayahan’ı unutmadı

“Esmer Günleri”, “Gözlerine Mahkûmum” ve “Yemin Ediyorum” gibi Türk popüler müziğine yön veren Kayahan şarkılarını da seslendiren Nilüfer, yeniden üretildi. Kendisini buradan alkışlarla anmak istiyorum” diye konuştu.