Bursa Gündem Haber: Bursa’da İrem Derici Rüzgarı


Dergi Haberleri

bursaİrem Derici kıvranıyor

BURSA – Son yılların en çok konuşulan ünlü isimlerinden biri olan İrem Derici, bursaUnutulmaz bir konser verdi

bursaSahne alan İrem Derici. bursaDerici, Bursa’ya olan sevgisini de dile getirerek, “Buraya gelmek kanımı kaynatıyor, Bursa benim evlatlık şehrim. sana gerçekten aşığım Bursa’lı değilim, Bursa’da doğmadım ama geri geleceğim.” dedi. Güzel şarkıcı, Bursa’nın da kendisi için hayırlı olduğunu açıklayarak bir ay içinde aşkı bulacağını söyledi.

Konserine “Yansın Geceler” şarkısıyla başlayan ve dans koreografileriyle başlayan şarkıcıya Zafer Tunç ve ekibi, Bursalılara müzik ziyafeti hazırladı.

Hem danslarıyla hem de sahne performansıyla dikkatleri üzerine çeken Derici, geçmişten günümüze popüler hale gelen şarkılarını seslendirdi. “Bana Yaz”, “Başlangıç ​​Balıkları” ve “Tektaş” gibi hit parçaları seslendiren İrem Derici, sahnesiyle tam not aldı.

Kendimi Bursa’nın bir parçası hissediyorum

Şarkı aralarında dinleyicilerle sık sık sohbet eden Derici, Bursa’ya olan hayranlığını dile getirdi. Derici, “Bursa’yı çok seviyorum. Benim gibi çılgın insanlar burada. Kendimi ait hissediyorum. Her zaman normal insanların dünyayı değiştirmeyeceğini söylediğim için anormal olmak en iyisidir. O zaman hoşgeldin, ben değil. Sıradaki şarkı toplu bir lanet şarkı, bakalım.” “Beginner Fish” şarkısını söyledi.

Son zamanların en çok dinlenen şarkılarından biri olan ‘Bi Tek Ben Anlar’ şarkısına duyduğu sevgiyi dile getiren Derici, “Sanırım bu şarkı 2022’nin aşk şarkısı. Köfn bu şarkıyı duyunca kesinlikle benim şarkım olurdu. şarkı söylemesin. Şarkıyı dinlerken aşık olmak istiyorum.” diyerek beğenisini dile getirdi.

Ünlü şarkıcı, bir şarkının hikayesini anlatarak Bursa’nın mutluluğunu pekiştirdi. Derici, “Şarkı aklıma ilk geldiğinde Bursa’daydım. Yanımda Beyaz abim vardı. Şarkıyı açtım: ‘Beyaz abi bu şarkıyı dinler misin?’ ‘Gol’ dedim.

beni susturan tek şarkı

Merhum Bursalı sanatçı Harun Kolçak’ı anan Derici, “‘Get In My Blood’ şarkısı çıktığında 4 yaşındaydım. Beni susturabilen tek şarkı bu. Ben bu şarkıyı dinleyerek büyüdüm ve Allah bana bu şarkıyı şarkının sahibi Harun Kolçak ile düet yapma fırsatı verdi” dedi.

senin için bir köşk açacağım

Ünlü şarkıcı İrem Derici bir röportajında ​​köşke gideceğini açıklayınca Bursalı hayranları “İrem bizi köşke götürün” sloganları attı. Güzel şarkıcı İrem Derici, “Sana bir köşk açacağım” yanıtını verdi. Bu anları sosyal medya hesabından “Sana aşığım” sözleriyle paylaşan Derici, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Bursa’ya geldiğimde kanım kaynar

İrem Derici, Bursa’ya olan sevgisini “Buraya geldiğimde kanım kaynar, Bursa benim evlatlık şehrim” diyerek ifade etti İrem Derici, “Sana gerçekten aşığım. Türkiye’nin en zeki, en zeki, en çılgın ve en tatlı insanlarısınız. Bursalı olamam Bursa’lı da doğmadım ama döneceğim.” Açıklamalar yapıldı. ‘Zorun Ne Darlin’ şarkısında dinleyicilerinin enerjisine de hayran kalan Derici, şunları kaydetti: : “İnanılmaz” bu şarkının 8 yıl önce çıkmasına rağmen bir hafta etkisi var. Bursa gibi muhteşem. Bursa söz veriyordu, bir ay sonra aşkı bulacağım. Her gün buraya geliyorum.” dedi.