Bu Okan Karacan’dan “Sinemaya Gel”!


Okan Karacan’ın ilk uzun metrajlı filmi ‘Gelin Filmi’ başladı. Devasa oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken filmin provaları geçtiğimiz günlerde yapıldı. Çekimlerine İstanbul’da başlayıp Çanakkale’de devam edecek olan yapım çok yakında seyirciyle buluşacak.

Yılın Komedi Filmi geliyor! Erkan Petekkaya, Fırat Doğruloğlu, Levent Ülgen, Çiçek Dilligil, Tolga Güleç, Aslıhan Karalar, Orçun Kaptan ve Deniz Hamzaoğlu’nun yer aldığı Filme Gel’in tüm hazırlıkları tamamlandı. Film ekibi geçtiğimiz günlerde okuma provasında bir araya geldi.

İLK FİLM İLK HEYECAN

Çekimleri İstanbul’da başlayacak ve önümüzdeki günlerde Çanakkale’de devam edecek olan projeyi yaratan kişi; ünlü sunucu, şovmen ve oyuncu Okan Karacan. Berton Medya adı altında kendi yapım şirketini kuran Karacan’ın ilk uzun metrajlı filmi Filme Gel, 2022’nin Favori Komedisi aday adayı.

ÜÇ BAŞIN FİLM MACERASI

Kısa bir süre sonra izleyicilerin karşısına çıkacak olan ‘Film’e Gel’, bir sinema filmi yapmak hayaliyle çıktıkları yola aynı kafada olan üç arkadaş Çetin, Necmi ve Muzo’nun maceralarını ekrana getirecek. . Başrollerinde Tolga Güleç Çetin, Fırat Doğruloğlu Necmi ve Orçun Kaptan Muzo yer alacak. Usta oyuncu Erkan Petekkaya’nın “Kadırgalı” rolüyle seyirci karşısına çıkacağı filmde Levent Ülgen, “Hüsnü”, Çiçek Dilligil “Selma”, Aslıhan Karalar “Seda” ve Deniz Hamzaoğlu rollerini oynayacak. “Feramuz”.. .

ONA OLDUĞU KADAR KALMAYACAKSINIZ!

Filme Gel’in konusu kısaca şöyledir: Çetin’in en büyük hayali setlerde figüran olmak, başrole yükselmektir. Yıllarca yurt dışında yaşayan ve aslında korsan filmler satan Necmi, memleketine döndüğünde yönetmen olduğu yalanını söyledi. Muzo ise bulabildiği her şeyi yapacak ama bir işi beceremeyen bir adamdır. Necmi’nin senaryosunu yazdığı filmi yönetmeye üç arkadaş karar verir. Film bir yol hikayesi anlatıyor. Çetin, kayınbiraderi çekim için eski minibüsü tamir ettirir. Yolda ailesi tarafından yaşlı bir adamla evlenmeye zorlanan Seda, düğünü terk eder ve minibüse saklanır. ve kahramanlarımız sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkar.