Bu isimle Tolga Sarıtaş…


Dergi Haberleri

Haluk Bilginer, Tolga SarıtaşAyda Aksel, Özge Yağız, Hakan Kurtaş gibi ünlü isimleri bir araya getiriyor”BabaMerakla takip edilen dizinin yeni sezon hikayesi yenilendi. Diziye yeni bir aile katıldı.

BU ROLÜN SAHİBİ AÇIKLANMIŞTIR

Çağrı Bayrak’ın yönettiği ve Gökhan Horzum’un yazdığı dizide Tolga Sarıtaş’ın ortağı Suzan’a kimin hayat vereceği merak konusu oldu. Rol nihayet biliniyor.

Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Son olarak Destan dizisinde rol alan güzel oyuncu Buse Meral şunları söyledi:Babayeni yıldızdır.

Karakter için bir araya gelen oyuncular arasında Bahar Şahin de vardı. Öte yandan usta oyuncu Levent Ülgen’in de yer aldığı dizinin kadrosuna etkili oyunculuğuyla tanınan Hazal Türesan da dahil oldu.

OTOBÜS MERAL KİMDİR?

Buse Meral, 25 Temmuz 1999’da İstanbul’da doğdu. Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında yayınlanan “Ege’nin Hamsisi” dizisinde oynayan Derya Çınar karakteri ile yaşayan Buse Meral, kısa süre önce TRT 1’de yayınlanan “Elimi Bırakma” dizisinde rol almıştır. ekranlar yayınlandı. Buse Meral 1.67 metre boyunda, 51 kilo ağırlığında ve aslan burcudur. Buse Meral yeni sezonda ‘Baba’ dizisinde rol alacak.

Buse Meral’in rol aldığı dizi ve filmler:

2019 – Elimi Bırakma (TV Dizisi)

2018 – 2019 – Tek Yürek (Serenay) (TV Dizisi)

2018 – Ege Hamsisi (Derya) (TV Dizisi)