Bu isimle Alp Navruz…


Dergi Haberleri

Alp Navruz’un yeni dizisinde partnerinin kim olacağı nihayet belli oldu. TRT’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden biri olan Gold Films Cennetin Çocukları’nın başrol oyuncularından Navruz, Halil rolünü oynayacak. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstleneceği dizi, Atik Hınçlıer’in Kalp Dökümü kitabından uyarlandı.

HALIL’IN BÜYÜK AŞKI NET

Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Ayça Bingöl’ün ‘Cennet’ rolünü oynayacağı dizide güzel ve başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu, Halil’in büyük aşkı Zeynep’i canlandıracak.

ALP NAVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz kimdir, nereli, kaç yaşında; Alp Navruz, 1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2022 itibariyle 30 yaşındadır. Türk film ve dizi oyuncusu.

Navruz 1.85 metre boyunda ve Kova burcudur. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan genç oyuncu oyunculuk çalışmalarına modellik yaparken başladı. Ceberrut ve Dostlar Güzeldir (TV dizisi) filminde rol aldı ve üçüncü projesi Fazilet Hanım ve Kızları onu ünlendirdi. Elimi Don’t Let Go ve Island Tale gibi dizilerde rol alarak hayran kitlesini genişletti.

Alp Navruz, meslektaşı Ayça Ayşin Turan’a aşıktır.

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

2 Şubat 1990’da Almanya’da doğan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldı. Behzat C. İlk olarak bir Ankara polisi televizyon dizisinde izleyici karşısına çıktı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde oynadı. 2016 yılında No:309 dizisinde Pelin Su rolünü oynamıştır. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandırmıştır.

Son olarak İrem Helvacıoğlu, Annenizin Sırrı Çocuğunuz dizisinde Engin Öztürk ile başrolü paylaştı.

İREM HELVACIOĞLU GİZLİLİK

İrem Helvacıoğlu geçtiğimiz günlerde ünlü gurme Yolaç Özcan’a aşık oldu.