Bu Dünyaya Sığamam setine sürpriz ziyaret


Dergi Haberleri

Haydut dünyayı yönetmiyorOnur Tan’ın final yapmasıyla Onur Tan ile birlikte Güzel Adamlar yapım şirketini kurdu. Oktay KaynarcaYeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” Eylül ayında ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Haydut dünyayı yönetmiyor ‘Tipi’ karakteriyle hafızalara kazınan usta oyuncu, dizide rol aldı. Savaş Özdemireski rol arkadaşı Oktay Kaynarca‘ın yeni proje dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ setini ziyaret etti.

PERSONELDE DAHİL OLACAK MI?

Kaynarca’ya ve yönetmen Onur Tan’a hayırlı olsun, Savaş Özdemir’in ziyareti sevenlerini sevindirdi.

Usta oyuncunun diziden gelen teklifleri reddetmesi ve ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ setini ziyaret etmesi, ‘Savaş Özdemir ile Oktay Kaynarca aynı projede mi buluşuyor?’ sorusunu gündeme getirdi.

SAVAŞ ÖZDEMİR KİMDİR?

Savaş Özdemir 1970 yılında doğdu. Türk oyuncu. 1991 yılında İzmir Eşrefpaşa Lisesi’nden mezun oldu ve aynı yıl Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünü kazandı. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1997 yılında Devlet Tiyatrosu’na katıldı ve birçok oyunda oyuncu, yönetmen ve yazar olarak yer aldı. Bir çok dizide rol alan Savaş Özdemir, 2007-2008 yılları arasında Show TV’de başlayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almıştır. EDHO dizisinde canlandırdığı Tipi karakteri ile hayran kitlesini genişletti.

2011 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atanan Savaş Özdemir’in oynadığı oyunlardan bazıları; Kadınlar, Ali Ayşeyi Seviyo, Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü, Aptallar, Fırtına, Köprüden Bakış, Cadılar Kazanı, Oyunun Oyunu, Beşinci Frank, Pazartesi Perşembe, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşar…