Bu dedikodu İstanbul toplumunu sallıyor: Yasemin ve İzzet Özilhan boşanma sürecinde


Türkiye’nin en zengin iş adamları arasında yer alan Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan ve eşi Yasemin Özilhan hakkında abartılı bir iddia ortaya atıldı. İstanbul sosyetesinin son zamanlarda konuştuğu bir dedikoduya göre Özilhan çifti boşanma aşamasına girdi.

Eski oyuncu Yasemin Ergene, 2011 yılında iş dünyasının en önemli iş adamlarından Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan ile evlendi. Evlendikten sonra “Özilhan” soyadını benimseyen Yasemin Özilhan’ın bu evlilikten 2 kızı oldu. Ancak son dönemde İstanbul sosyetesinde dolaşan söylentilere göre çiftin evliliğinin üzerine kara bulutlar çöküyor.

SON PAYLAŞIM TEMMUZ 2021

Lüks hayatıyla sık sık gündeme gelen Yasemin Özilhan’ın sosyal medya hesabında eşiyle hiç fotoğrafının olmaması ve eşiyle paylaştığı son paylaşımın Temmuz 2021’de olması, çiftle ilgili ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Bu dedikodu İstanbul toplumunu sallıyor: Yasemin ve İzzet Özilhan boşanma sürecinde

EVLERDE AYRILIK İDDİASI

İkiliye yönelik iddialar bununla da sınırlı değil. İstanbul sosyetesinin iddialarına göre ikili uzun süredir ayrı evlerde yaşıyor. Doktorlar dizisinde ‘Ela’ karakterini canlandırması ile hatırlanan Özilhan, eşini aldatma iddialarının ardından takibe aldı ancak çift daha sonra barıştı. İkili, haklarında ortaya atılan son iddialarla ilgili resmi bir açıklama yapmadı ya da yalan söylemedi.