Boşanma Sonrası Bomba Alıntıları!


Dergi Haberleri

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan, 2005 yılında evlendiği Anadolu Ateşi’nin başarılı dansçılarından Nazan Güneş’ten boşandı. Eren adında bir oğulları da olan çift, evliliklerini dostane bir şekilde sonlandırdı.

GELİN GİBİ

17 yıldır eşinden boşanmış olan Ufuk Özkan, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Eşinden ayrıldıktan sonra annesinin evine yerleşen ünlü oyuncu, “Gelin olarak çıktığım eve gelin olarak döndüm” diyerek konuya esprili bir şekilde yaklaştı.

Özkan, ayrılık süreciyle ilgili şunları söyledi: “Hiç kavga etmedik. Anlaşmazlıklardan dolayı medeni bir şekilde ayrıldık.”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından 22 yaşındaki benliğine mektup yazan başarılı oyuncu, 25 yıllık hayatı boyunca yaşananları gözler önüne serdi.

“İşime odaklandığım için ilişkim zarar gördü”

Tecrübeli oyuncu, gençken insanların hata yapabileceğine değinerek, “25 yıl sonra bazı arkadaşlarına koşulsuz bağlanmanın bazı hatalar yaptığını ve bu hataları başkalarına yüklemenin anlamsız olduğunu anladım. Eski karıma bir mektup değildi. O benim için çok değerli. Şunu itiraf edeyim: “İşe odaklandığım için ilişkim zedelendi” dedi.

UFUK ÖZKAN KİMDİR?

Ufuk Özkan (11 Nisan 1975, Mannheim, Almanya) Çerkes asıllı Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur.

Ufuk Özkan’ın annesi Of Trabzonlu, babası Samsun’un Tekkeköy ilçesinden olup Çerkez asıllıdır. Almanya’da doğup büyüyen Ufuk Özkan, 12 yaşında ailesiyle birlikte Türkiye’ye döndükten sonra Türkçeyi iyi konuşamadığı için eğitimine 8. sınıf yerine 5. sınıftan itibaren devam etti. Samsun Belediye Ortaokulu mezunudur.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Samsun Belediye Konservatuarı ve Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu (2001). İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyuncu olarak çalıştı. 3 yıl Tiyatro Kılçığı ile kabare tiyatrosu yaptı. 2003 yılında BKM yapımı olan Ölümsüz Aşk dizisinde rol aldı. Asuman Dabak Tiyatrosu’nda da rol aldı.[2] İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

2009-2011 yılları arasında yayınlanan “Geniş Aile” dizisinde “Cevahir” karakterini canlandırdı ve bu diziden sonra ünü yükseldi. 2005 yılında evlendiği Nazan Güneş’ten 2 Ağustos 2022’de boşandı. Eren adında bir oğlu var.

Kardeşi Umut Özkan da kendisi gibi oyuncudur. Dramalarda rol alır.