Boşanma iddiasının ardından Bebek’te görüntülendiler!Ebru Şallı İle birlikte Uğur piller2019 yılında Çırağan Sarayı’nda gösterişli bir düğünle evlendi. Bir süredir ünlü çiftin evliliğinin kara bulutlarla gölgelendiği söylendi.

YÜZÜNÜ KAPATTILAR

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aylar sonra önceki akşam Bebek’te görüldü. Yurtdışı tatillerinin ardından memleketlerine dönen çift, sahil turuna çıktı. Basın mensuplarını önlerinde gören çift, yüzlerini gizledi.

İkilinin anlamsız davranışları şaşkınlık yarattı.

“İddialar gerçeği yansıtmıyor”

Ünlü çift geçtiğimiz haftalarda boşanma davasına yanıt vermişti. Şallı, “İddialar gerçeği yansıtmıyor. Tatile gittiğimizde hep böyle olur. haberler çıkmak. Artık bu tür haberler umurumuzda değil” dedi.

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Ebru ŞallıUğur Akkuş’un eşi kimdir, ne iş yapar? 1984 doğumlu işadamı Uğur Akkuş, dede Halil İbrahim Akkuş’un büyük dedeleri Semerkant’ın Horasan bölgesinden olup çiftçilik ve tarımla uğraştıkları Anadolu’ya yerleşmişlerdir. Anneannesi Rifai ailesinden Suudi Arabistan asıllı bir Seyyidedir. Arap bir anne ve Türkmen bir babadan dünyaya gelen baba Mahmut Akkuş, Mardin merkeze yerleşerek ilk ticari hayatına Mardin Kapalıçarşı’da (toptancı çarşısı) toptancı olarak başladı ve arkasında babasının çiftçilik ve çiftçilik işi olan Kardeşleri bıraktı.

Eğitimine Bilkent Üniversitesi Siyasal Bilgiler ve Kamu Yönetimi Fakültesi’nde başlayan Uğur Akkuş, daha sonra üniversite yaşamına ara vererek Almanya’da Essen-Duisburg Üniversitesi’nde devam ederek iş hayatına başladı. Kuveyt İş Konseyi Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Başkan Yardımcılığı, Suudi Arabistan İş Konseyi Başkan Yardımcılığı, Türk-Amerikan İşadamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyeliği, KUVID Kurucu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Dernek. Aynı zamanda İstanbul Boğaziçi Eğitim ve Kültür Vakfı’nın da başkanı ve yönetim kurulu üyesidir. İyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilmektedir. Aynı zamanda 2 çocuk babasıdır.

Uğur Akkuş, A&S Yatırım Holding’in kurucu başkanıdır. A&S Yatırım Holding bünyesinde; Gayrimenkul – İnşaat, Finans & Varlık Yönetimi, Yatırım Danışmanlığı, İhracat, Turizm, Enerji, Eğitim, Medya & Perakende, nesilden nesile aktarılan ticari bilgi birikimine sahip 4 ülkede 18 şirketin toplamından oluşan yabancı ortaklı bir Türk şirketi Temeli Başkan Uğur Akkuş tarafından atılan nesil şirketimizdir.

EBRU ŞALLI KİMDİR?

Ebru Şallı o nereli ve kaç yaşında; eski manken Ebru Şallı15 Ocak 1977’de İzmir’de doğdu. 1995 Türkiye Kraliçesi yarışmasını kazanan Ebru Şallı, 44 yaşında.

EBRU ŞALLI LIFE

Fotoğrafçılığa 1993 yılında model olarak başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’nden mezun olmuş ve üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Unutabilsem Belalım Benim, Gölge Çiçeği dizisinde rol aldı ve bir süre Hamdi reytinginde rol aldı. Harun Tan ile evlendikten sonra podyumdan ayrıldı. Ebru Şallı’nın Harun Tan ile olan evliliğinden Beren ve Pars adında iki çocuğu oldu. Ebru Şallı’nın küçük oğlu Pars Tan, 2020 yılında dokuz yaşında lenf kanserinden öldü.

EBRU ŞALLI EVLİLİK

Ozan Orhon ile Evlilik (1997-1998)

Harun Tan (2002-2013)

Uğur Piller ( 2019)