Boşanıyorlar! Şok ihanet iddiası!


2018 yılında evlenen Emily Ratajkowski ve Sebastian Bear-McClard’ın boşanma kararı aldığı iddia edildi. Boşanma sebebi ihanet mi? Detaylar burada…

31 yaşındaki oyuncu ve model Emily RatajkowskiKısa süre önce oğlu Sylvester ile New York’ta görüldü.

Ratajkowski’nin alyansını takmaması boşanma söylentilerine yol açtı.

‘GEÇİCİ’ İDDİASI

Sosyal medya fenomeni ve komedyen Claudia Oshry, Sebastian Bear-McClard’ın eşi Emily RatajkowskiOnu aldattığını iddia etti.

“Dolandırıldığını biliyor”

Claudia Oschry” Emily RatajkowskiKarısının onu aldattığını biliyor. Boşanma davası açmaya hazırlanıyor” diye şoke etti.

Emily RatajkowskiGeçen yıl “Sylvester” adını verdikleri oğullarını doğurdu.

İddia edilen ihanetin ardından tüm gözler evli çift Emily Ratajkowski ve Sebastian Bear-McClard’a çevrildi.

EMILY RATAJKOWSKI KİMDİR?

Emily Ratajkowski, 7 Haziran 1991’de İngiltere’de ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya geldi. Tam adı Emily O’Hara Ratajkowski’dir. Polonya doğumlu babası John Ratajkowski bir mimar ve İsrail doğumlu annesi Kathleen Balgley bir öğretmendir. Emily beş yaşındayken ailesiyle birlikte Encinitas, California, ABD’ye taşındı. 14 yaşında model ajansı “Ford Models” ile anlaştı.

Emily Ratajkowski, lise eğitimini babasına öğretmenlik yaparak burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra, 2009’da California Üniversitesi’nde okumaya başladı, ancak bir yıl sonra modellik yapmayı bıraktı. 2011’de Treats’ın kapağında yer aldı! dergiler”.

Ağustos 2012’de, Sara Jean Underwood ile Carl’s Jr. reklamda oynadı. 2013 yazında, Robin Thicke, Pharrell Williams ve TI tarafından söylenen “Blurred Lines” şarkısının müzik videolarında çıplak göründü.

Emily Ratajkowski 15 yıldır Londra’da yaşıyor. Ünlü yönetmen David Fincher tarafından keşfedilen Ratajkowski, Gone Girl filminde oynayarak oldukça ünlü oldu ve sinema kariyerini geliştirdi. Bu arada çok başarılı bir model olarak çağımızın seks ikonlarından biri haline geldi.

2014’te Ben Affleck, David Fincher’ın yönettiği Gone Girl filminde Rosamund Pike’la birlikte rol aldı.

2015 yılında Zac Efron ile Biz Arkadaşınız filminde rol aldı.

Emily Ratajkowski, 23 Şubat 2018’de Sebastian Bear-McClard ile evlendi. Bu evlilikten Sylvester Apollo Bear adını verdikleri oğulları doğdu.