Boşandıktan 4 ay sonra nişanlanan Petek Dinçöz’ün sevgilisinin çocukluk aşkı olduğu ortaya çıktı.Mart ayında 8 yaşındaki eşinden boşanan Petek Dinçöz, geçtiğimiz günlerde Nida Büyükbayraktar ile nişanlanmıştı. Dinçöz’ün nişanlısının çocukluk aşkı olduğu öğrenildi.

Özel hayatıyla ilgili hiçbir açıklama yapmayan ünlü isim, Instagram hesabından nişan yüzüklü bir fotoğraf paylaşarak, “Mutlu bir yuva kurma yolundaki ilk adımımız hayırlı olsun efendim hiç ayrı kalmayalım” notunu bıraktı.

Boşandıktan 4 ay sonra nişanlanan Petek Dinçöz'ün sevgilisinin çocukluk aşkı olduğu ortaya çıktı.

Bugün Instagram hesabından yeni bir gönderi yayınlayan Dinçöz, Büyükbayraktar’ın çocukluk aşkı olduğunu açıkladı. Nişanlısıyla yıllar önce çekildiği fotoğrafı paylaşan Dinçöz, “Ben 17 yaşındayım, sen 26 yaşındasın. Bizimkisi bir aşk hikayesi” dedi.

Boşandıktan 4 ay sonra nişanlanan Petek Dinçöz'ün sevgilisinin çocukluk aşkı olduğu ortaya çıktı.

2014 yılında evlendiği bir çocuğunun babası Serkan Kodaloğlu’ndan Mart ayında tek celsede boşanan Petek Dinçöz, Instagram hesabından şunları paylaştı: karşılıklı saygı çerçevesinde Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için hep anne baba. “İlişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı gösterilmesini umuyoruz” dedi. Ünlü isim, duruşmanın hemen ardından oğluyla birlikte Miami’ye taşınmaya ve hayatını orada sürdürmeye karar verdi.