Bodrum’da hamak keyfi


Usta oyuncu Cüneyt Mete, NGM Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstlendiği “Kardeşlerim” dizisinin ikinci sezon finalinin hemen ardından tatile çıktı. Bodrum Titanic Deluxe Bodrum Otel’de sergilenen oyuncu, uyuyarak ve dinlenerek 3. sezona hazırlanıyor.

Üçüncü sezonla ilgili olarak, “İnan bana senaristlerimizin ne yazacağını bilmiyorum. Ben de merak ediyorum açıkçası. Ama Ağustos ortasında çekimlerin yeniden başlayacağını düşünürsek sürprizlerle ve yüksek izleme keyfiyle dolu bir sezon olacağını düşünüyorum.”

HOLA HERMANOS, HOLA ESPANA

“Kardeşlerim” dizisi, en son İspanya’nın önde gelen kanallarından Antena3’te “Hermanos” adı altında birçok ülkede yayınlandı. Reytinglere bakarsanız ilk günden itibaren en çok izlenen diziler arasına girdi. Dizinin ana oyuncularından biri olarak bu konuda ne düşündüğünüz sorulduğunda usta oyuncu, “Açıkçası bu çalışmanın dünyanın diğer ülkelerinde de yayınlanmasından çok mutluyum. Yayınlanır yayınlanmaz en çok izlenen dizilerden biri olmak çok büyük bir şans. Türk dizi sektörüne katkı sağlamak da büyük bir mutluluk. Tüm İspanyol izleyicilerimize iyi şanslar” dedi.