Bitcoin, Ethereum ve Altcoins ile mevcut durum nedir? 29 Ağustos 2022 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL?)


Kripto piyasaları düşmeye devam ederek 1 trilyon doların altına düştü. Bitcoin, Ethereum ve altcoinler hakkında yeni neler var? BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu? Detaylar burada…

Kripto para piyasaları değer kaybetmeye devam ediyor. Günlerdir eriyen piyasalar son 24 saatte yüzde 1,4 daha düştü.

Coinecko verilerine göre piyasaların toplam piyasa değeri 997 milyar dolara düştü. Böylece piyasalar haftalar sonra tekrar 1 trilyon doların altına düştü.

Saat 11:15 itibariyle Bitcoin’in düşüşü yüzde 1 oldu. BTC fiyatı 19.885 dolara düştü. BTC 20.000 doların altına düştüğünde, piyasa hakimiyeti yüzde 38.17’ye yükseldi.

Ethereum devalüasyonu BTC’yi aştı. ETH fiyatı yüzde 3,2 düşüşle 1.453 dolara düştü.

Ripple ve Dogecoin de kırmızıya döndü. XRP’nin fiyatı son 24 saat içinde yüzde 3,8 düşerek 32,3 sente düşerken, DOGE yüzde 3,4 düşüşle 6,1 sente geriledi.

FED’İN SIKMA MESAJLARI GEÇERLİ

ABD Federal Rezervi (Fed), 2022 için yönetim kurulu genelinde bir sıkılaştırma mesajı verdi. Yılbaşından bu yana faiz oranlarını yükselten Fed’den yeni bir artış sinyali geldi.

Fed Başkanı Jerome Powell, parasal sıkılaştırmanın devam edeceğini söyledi.

Geçen Cuma günü Jackson Hole Ekonomi Politikası Sempozyumunda konuşan Powell, enflasyonla mücadele konusundaki kararlılığını yeniledi ve kolay para politikasına dönüşün yakın olmadığının sinyalini verdi.

Powell’a göre, para piyasası fiyatlamasında bankanın Eylül ayında 75 baz puanlık faiz artırımı yapma olasılığı yüzde 75’e yükselirken, bu hafta açıklanacak verinin önemi, kararın gelen paraların toplamına bağlı olacağının açıklanmasıyla arttı. veri verileri ve iyileşen görünüm.

VİDEO: BİLGİSAYARDA BİTCOİN KİRALAMA