Bircan Bali’nin iddia ettiği şoke eden olay!


Dergi Haberleri

Şarkıcı Hadise ile işadamı Mehmet Dinçerler, 15 Mart’ta nişanlandıktan sonra sade bir aile töreni yaparak dünyaevine girdi.

Çiftin evlendiğini ilk öğrenen Snob oldu. dergi ilan etmişti.

Son zamanlarda birlikte görüntülenmeyen Hadise ve Mehmet Dinçerler’in ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

YÜZÜKLERİ ÇIKARLAR

Hadise, Mehmet Dinçerler’in tüm düğün sonrası konserlerinde evlenme teklif ederken aldığı 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü hep takardı ama ünlü pop şarkıcısının son iki konserinde yüzüğünü takmaması kafaları karıştırdı.

Mehmet Dinçerler de önceki gece bir etkinlikte görüntülendi. Dinçerler’in yüzüğünü takmaması ayrılık iddiasını gündeme getirdi.

HADİSE HAMİLE Mİ?

Bircan BaliHadise Mehmet Dinçerler’in evlilik sürecini anlatırken, “Hadise 3.5’te. aylık hamile! Doğru bilgi…”.

“YAŞAMANIN NEDENİ…”

Bali açıklamasına şöyle devam etti: “Bildiğim bir şey var, korktuğum bir şey var. Hadise hamiledir ve hamilelik nedeniyle işinden ayrılmıştır. Gözyaşlarının nedeni çocuğun düşük olması olabilir mi?

Şimdi korkarım çocuk tedavi olmuş, gebeliği sonlandırılmıştır ya da hamile olduğu için duygusaldır… Tedavi ile gerçekleşen bir hamilelik vardır ve onu rahat bırakmak zorundayız.

HADİSE KİMDİR?

Hadise nerelidir ve kaç yaşındadır? Hadise 22 Ekim 1985’te Belçika’nın Antwerp kentinde doğdu. Hadise aslen Sivaslıdır. 36 yaşında.

“Hülya” adında bir ablası, “Derya” ve “Murat” adında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972’de çalışmak için Belçika’ya gitti. Hadise, üniversite eğitimini pazarlama ve çağdaş dillerde aldı. Müziğe olan ilgisinden dolayı işini bırakmamış ve ailesinin desteğiyle müzik eğitimi almıştır.

Hadise 11 yaşındayken ailesi evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşında idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Yarışma sonucunda ilk 10’a giremedi ancak 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul ettikten sonra albüm için hazırlıklara başladı.

İlk şarkısı “Sweat” 1 Kasım 2004’te single olarak yayınlandı. Mayıs 2005’te ikinci single’ı “Stir Me Up”ı yayınladı ve şarkı için ilk müzik videosunu yönetti. Şarkı sayesinde adı Türk basınına girdi. Ekim 2005’te üçüncü single’ı “Milk Chocolate Girl”ü yayınladı. Kasım 2005’te ilk stüdyo albümü “Sweat”i çıkardı. Albümdeki “Ain’t No Love Lost” ve “Bad Boy” şarkılarını da single olarak yayınladı.

Şarkıcı, ikinci stüdyo albümü A Good Kiss’in ilk single’ını Eylül 2007’de yayınladı ve video klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de “My Body” albümünün ikinci single’ı yayınlandı. Şarkının klibini Şenol Korkmaz yönetti.

Serdar Ortaç’ın Haziran 2008’de çıkan “Nefes” albümünde yer alan “Düşman” şarkısında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Aynı ay ikinci stüdyo albümü Hadise’yi çıkardı. Albümdeki 10 şarkının sözlerini Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Albüme Sezen Aksu’nun yazdığı “A Good Kiss” şarkısının Türkçe versiyonu olan “Deli Boy”u da ekledi.

Ağustos 2008’de MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En İyi Türk Şarkıcı kategorisinde aday gösterildi ancak ödülü Emre Aydın kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hadise, 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi ilk kez temsil edebiliyor. haberler 2007 sonlarında çıktı. Ekim 2008’de şarkıcının 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edeceği açıklandı. 31 Aralık 2008’de Sinan Akçıl ve Stefan Fernande ile yarışma için bestelediği “Düm Tek Tek” şarkısını ilk kez TRT’de seslendirdi.

16 Mayıs 2009 tarihinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen yarışmada Azerbaycan, Belçika, İngiltere, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tam not aldı; Toplam 177 puanla Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın ardından dördüncü oldu.

HADİSE’NİN GİZLİLİĞİ

1985 doğumlu Hadise, 2022’de 36 yaşında olacak.

Hadise, geçtiğimiz aylarda işadamı Mehmet Dinçerler ile evlendi.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 doğumlu Mehmet Dinçerler, Türkiye’nin ünlü kahve markasının CEO’sudur.

Hacı Sayid’in Türkiye’deki ikinci kuşak adı olan Mehmet Dinçerler, CEO Burhan Dinçerler Hacı Sayid’in oğludur.

Ünlü baklava markası Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, 2012 yılında Gloria Jean’s Coffees’in isim hakkını satın alarak markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e devretti.

Türkiye’de yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan kahve zincirini yıllar önce satın alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, markayı 65 şubeyle kısa sürede yeniden piyasaya sürdü.