Bir tuhaflık vardı… ortaya çıktı!


Dergi Haberleri

Müge AnlıATV ekranlarında hazırladığı programla reyting rekorları kıran oyuncu. Cinayetleri ortaya çıkarmak ve kayıpları bulmak için sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri. Müge AnlıGeçtiğimiz Haziran ayında İstanbul Asayiş Daire Başkanı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

Sürpriz düğünün ardından sosyal medyada tek bir fotoğraf paylaşılmadı.

Gazeteci Arif Hür, yazdığı yazıda Müge Anlı-Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun düğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmak istemediğini açıkladı.

İşte Arif Hür’ün yazısı:

Müge AnlıDüğün fotoğraflarının ne zaman paylaşılacağını sevenler büyük bir heyecanla bekledi. Hayranlarından bazıları düğün fotoğrafları oluşturmak için Photoshop bile kullandı. Ancak gelen son bilgiler, Anlı’nın düğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmayacağını belirtiyor.

gizliliğe önem verir Müge AnlıDüğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya niyeti olmadığı açıklandı. Anlı’nın sosyal medyadaki bilgi kirliliği ve dezenformasyondan rahatsız olduğu da biliniyor.

Hatırlarsanız düğüne katılan misafirler fotoğraf paylaşmamıştı…”

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı19 Aralık 1973 İstanbul doğumlu Türk televizyon sunucusu ve gazetecidir.

MUG ANLI KARİYER

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Hukuk Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden aldı. Televizyon hayatında ilk kez dergi Anlı, televizyonculuğa, konukları eğlendiren bir program yaparak ve Kanal D’de bir diğer magazin dergisi Şenay Düdek ile yaptığı Dobra Dobra dergisi hakkında sohbet ederek başladı. Şenay Düdek ve Cenk Eren, bir sezon birlikte çalıştıktan sonra FOX Türkiye ve Müge Anlı ile Kanal D’de Pakize Suda ile devam etti.

Dobra Dobra’da sunuculuk deneyimi ile dergi yayınlamayı bırakıp sunucu oldu ve ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert adlı kendi talk show’unu sunmaya başladı. Program, kayıp yakınlarını arayan kişileri alarak failleri meçhul veya failleri bulunamayan cinayetleri çözmeye çalışıyor. Tatlı Sert’in dışında, 2010 sezonunda yine Sinan Çetin’in daha önce çektiği Film Gibi adlı programla aynı formatta ATV’de bir program sundu. “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” programında çeşitli olaylar nedeniyle akrabalarını bulamayan veya yakınlarını bulamayan kişiler yer aldı.

MÜGE ANLI EVLİ Mİ?

Müge Anlı bekardır. Gazeteci Burhan Akdağ’dan 2008’de boşandı. Bu evlilikten bir kızı oldu. Müge Anlı, 2022 yazında İstanbul Asayiş Daire Başkanı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

ŞİNASI YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Müge Anlı ile evlenecek olan Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun memur olduğu ortaya çıktı. Anlı, “Çok saygın bir mesleği var” diyerek evleneceğini duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun İstanbul Asayiş Daire Başkanlığı’nın başında olduğu biliniyor.